,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Подорож залізницею закінчилася на лікарняному ліжку
  • 16 мая 2010 |
  • 18:05 |
  • nemov |
  • Просмотров: 34708
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
0
Людина в дорозі...

Подорож залізницею закінчилася на лікарняному ліжкуОлена Семенівна – 60-річна шаргородчанка, здійснювала поїздку поїздом, направляючись до станції Брянськ (Росія), однак це не був її кінцевий маршрут, а тільки станція для пересадки.
За розкладом московський потяг прибуває до станції Брянськ близько четвертої години ранку, провідник, принаймні за інструкцією, мав завчасно повідомити про час прибуття на станцію та повернути квитки.
- Але, на жаль, цього не сталося, - згадує Олена Семенівна.
Можливо залізничник мотивував це тим, що не хотів турбувати інших пасажирів. Час стоянки потяга на залізничній станції Брянськ обмежений часом, і провідник проявив незвичайну чемність і джентельменство – допоміг жінці в останню мить винести речі до виходу. Але трохи не встигли. Потяг зрушив з місця і почав повільно залишати перон. Пасажирка, яка ще не встигла зійти зі сходинок поїзда, розгубилася. Вона пенсійного віку, і навіть у молоді роки ніколи не була готова до подібних екстремальних стрибків, тим більше з речами... А далі все проходило, як у кінофільмі, - тільки в реальному житті та з драматичним закінченням – провідник фактично примусив жінку залишити вагон поїзда, повторюючи щоразу одну і ту фразу: “Виходьте! Виходьте! Виходьте!” і кинув речі на перон. поїзд набирав швидкість. Жінка випала з фірмового українського поїзда на останні метри перону залізничної станції Брянськ. Та дуже добре, що не впала на саму колію та не потрапила під колеса того самого поїзда, яким їхала...
Це падіння закінчилось для нашої землячки досить трагічно. В результаті падіння вона отримала травму голови. руки та нижньої частини хребта. Але, провідник байдуже зачинивши двері, без будь-яких “докорів сумління” пішов до свого службового купе. Жінка все-таки добралась до кінцевої станції своєї подорожі, але після того, як тривалий час провела в лікарні.
Жмеринською транспортною прокуратурою було порушено кримінальну справу проти провідника того самого вагону, який опустив грубе порушення правил та посадових інструкцій, внаслідок чого постраждала людина. Провідник, за вироком суду, отримав умовний строк покарання, і надалі доведеться йому їхати тільки по Україні.
Сама ж Олена Семенівна почуває себе добре. Вона просила не вказувати з якого вона населеного пункту. До того ж промовчала на запитання, чи отримала вона страховку від “Укрзалізниці” за допущене, по вині залізничників травмування і компенсацію на ліки за період перебування в російській лікарні.
Аналогічні випадки не часті і не типові. Не так давно провідниця приміського поїзда таким же чином виштовхнула з вагону бабусю з онукою. Пригода сталася на одній із станцій Жмеринського району на перегоні Жмеринка-Васютинці. У жінки похилого віку був білет, а ось у восьмирічної онуки ні. Бабуся могла придбати білет і в поїзді, проте провідниця категорично відмовила їм в поїздці і грубо виштовхнула людей з вагону на очах багатьох свідків. При падінні пасажирка з білетом та її онука отримали тілесні ушкодження. По даному факту Жмеринською транспортною прокуратурою було порушено кримінальну справу.
Багато людей користується послугами залізниці, і всі пасажири звичайно хочуть нормального цивілізованого обслуговування. культура обслуговування у нас має дещо умовний характер. Чого ще можна чекати, подорожуючи, наприклад, літаком чи пароплавом?

Ігор Немов

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.