,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Сутички і затримання на виставці "Жертви ОУН-УПА".
  • 8 апреля 2010 |
  • 22:04 |
  • ALEXANDR |
  • Просмотров: 30490
  • |
  • Комментарии: 16
  • |
Сьогодні в Українському домі ВГО "Русскоязычная Украина", яку очолює нардеп від ПР Вадим Колесніченко, відкрила українофобську виставку "Польські та єврейські жертви ОУН-УПА". За наказом Кремля готують підгрунтя для зняття звання Героїв з Шухевича і Бандери.
Поляки, які ще недавно були нашими ліпшими друзями, бо так наказали з США, тепер отримали звідти ж протилежний наказ - здати нас Кремлю.Українські націоналісти, переважно зі "Свободи", висловили свою незгоду із відкриттям цієї виставки, і були затримані перевдягненим у цивільне "Беркутом". Деяких за ноги тягли вниз по сходах. Зараз вони у Шевченківському РОВД на Герцена, скоро буде суд. Маю встигнути свідчити. Всі, хто можуть, негайно туди (Смірнова-Ласточкіна, 10б, біля Львівської площі).
Що це був перевдягнений "Беркут" - сказали хлопці зі "Свободи", які впізнали в обличчя міліцейських керівників, які, теж у цивільному, віддавали їм накази.
Колесніченко знущався на тему тридцяти срібняків. Хто б казав.

Кремлівська влада і її "п’ята колона" - справжні нащадки Гітлера. Те, як наполегливо і нахабно вони намагаються розділити східних і західних українців - розподіл Чехословаччини не нагадує?

Закінчиться цей беспрєдєл разом із каденцією Обами. Після нього у них буде президент-консерватор, і все повернеться на свої місця, тільки декому знатимемо ціну. А поки що треба протриматись.

Це основне. Решту ви побачите на фото і відео. Пікет націоналістів під Українським домом ("Свобода", УНП, КУН, УНА-УНСО) я зняти не встигла, і дуже дякую Віктору Круку, який оперативно надав свої фото.

І ще одне. У лідерів і учасників визвольних рухів, завжди, в усі часи і в будь-якій країні, руки по лікоть в крові. В т.ч. в крові невинних. Бо вони воюють, а війна - це ЗАВЖДИ бруд і кров невинних.
Тому треба дивитися лише на те, заради чого люди ллють кров. Якщо задля незалежності своєї країни, то вони герої. Звичайно, герої для цієї країни і цієї нації. Ніхто не нав’язує Бандеру і Шухевича в герої полякам, росіянам чи євреям. Це українські герої, і той, хто їх не визнає, не визнає і нашої Нації.

Не зраджуйте нас, поляки, не робіть цього! Бо якщо впаде наша державність, ми прийдемо до вас. І все вам тоді згадаємо. Щоправда, тоді ми зватимемось не бандерівцями, а росіянами. Та чи буде вам від цього легше?


Експонати виставки


Народний депутат Левко Лук’яненко. От не бачила, викинули його разом з усіма чи він все-таки залишився в приміщенні.Поляк, убитий НКВДистами через доноси українців. Як вам це розпалювання міжетнічної ворожнечі?


Скульптура-відмазка - "Памяти украинцев, которые предоставляли убежище полякам".


За такими скульптурами завжди хтось ховається


"Солдат самообороны, убитый бандитами из ОУН-УПА". По-перше, що, коли іде війна, і ворожих солдатів убивати злочин? По-друге, це як назвати і з якого боку дивитись. Цілком могло б бути і "польський бандит, убитий бійцями ОУН-УПА". У них, значить, солдати, а у нас бандити? У них розвідники, а у нас шпигуни? Так це ми вже проходили колись.


Ця жінка казала з екрану, як їй хотілося б, щоб Польша межувала з якоюсь нормальною демократичною країною, а не з Україною, де з монстрів роблять героїв. Ну, якщо Україна впаде, то межуватиме Польща з "нормальною країною" - Російською імперією.
Той, що вищий, - це, за словами "свободівців", - заступник начальника міліції громадського порядку Бойко. Хлопці бачили, як ці двоє віддавали накази: "Хапайте того і того".


"Виносять" Андрія Мохника


...і Ігоря Мірошниченка


В автозаку везуть у Шевченківське РОВД.

UPD (19:44). Триває суд, я давала свідчення. Оперативну інфу дивіться тут:
http://twitter.com/bilozerska
Поясню, бо майже нічого не розповіла про те, що там відбулося. Хлопці кричали "Ганьба!", "Колесніченко - провокатор!" і "Геть окупантів з України!". При цьому ніхто з них не матюкався, нікого не бив, не хапав і нічого не ламав і не псував - за винятком однієї виданої організаторами виставки книжки - її порвали і кинули папірці у їхньому напрямку. Міліціянти, чи хто вони такі, були в цивільному.

UPD (20:10). Перший хлопець - Юра Ноєвий з київської "Свободи" - виправданий судом за відсутністю складу правопорушення.

Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.