,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Трагічно загинув ветеран війни
  • 24 марта 2010 |
  • 04:03 |
  • nemov |
  • Просмотров: 57831
  • |
  • Комментарии: 3
  • |
0
86-річний чоловік їхав на Україну, щоб на рідній землі прожити решту свого життя. Проте його життя обірвалося трагічно по дорозі до рідного села.
Пристаріла людина загинула під колесами потяга, проте в тому, що сталося можна було б звинуватити посадових осіб будинку пристарілих, що в російському місті Ярцево. Саме вони відпустили свого підопічного без належного супроводу, без телеграфного повідомлення його родичів, та... без паспорта. Та хіба за бездушність обов’язково судять???
86-річний Федір Аристархович твердо вирішив залишити будинок пристарілих, що в російському місті Ярцево і поїхати на Україну до родичів, що проживають в Калинівському районі, щоб там прожити останні роки свого життя.
Швидкий потяг №55 сполученням “Москва-Хмельницький” відправився із станції Брянськ о першій годині 13 хвилин. В другому вагоні цього потяга 23 місце зайняв 86-річний ветеран війни. За кілька хвилин до цього до штабного вагону, де перебував начальник потяга підійшла начальник по станції Брянськ і повідомила, що у вагоні номер три сів пасажир, але у нього немає паспорта, тому вона домовилася з російськими митниками, щоб вони пропустили його через кордон без перешкод. Чоловік перебував у будинку престарілих і направлявся на Україну до своїх родичів. При перетині кордону на всьому шляху слідування потяга ніяких інцидентів не було.
Чоловік доїхав до станції Вінниця і зійшов тут. Після короткого перебування в місті та на вокзалі 86-річний ветеран попрямував в сторону Калинівки вздовж залізниці, перейшовши з часом на непарну залізничну колію...
О 17 годині його бачили на 1030 км на перегоні між станціями Кордишівка-Голендри, де він йшов по шпалам непарної колії в напрямку станції Голендри.
Пристарілу людину на цій ділянці помітив залізничник, дорожний майстер, що повертався з роботи додому. Залізничник зробив обережно зауваження ветерану з нагородами на піджаку, бо ходити по колії небезпечно для життя. Чоловік відреагував на зауваження майже позитивно, зійшовши на деякий час з колії. О 20 годині він вже на 1032 км, де проситься на нічліг в один із прилеглих до залізниці будинків. Вже темно, не дивлячись на те, що в той час ще діяв літній час. Господарі відмовили людині, на грудях якої були бойові та ювілейні нагороди. Ветеран остаточно збився з шляху...
О першій годині 15 хвилин він перебував вже на 1033 кілометрі. Стомлений від дороги та мандрів він чомусь опинився між нитками залізничної колії по ходу потяга, схиливши голову шпал.
Назустріч йому їхав потяг №9 сполученням “Київ-Одеса”. Чоловіка помітили машиністи, вони подали серію гучних сигналів, одночасно спрацювала система екстренного гальмування, проте уникнути зіткнення не вдалося. 86-річний ветеран загинув на місці пригоди. На місце пригоди прибули співробітники Козятинської транспортної прокуратури та транспортної міліції. На залізничному насипі поруч з тілом загиблого лежали його особисті речі та окремо біля рельсу ювілейна медаль “60 лет Победы в Великой Отечественной войне”...
Ветеран мі би жити, але він загинув не від зіткнення з потягом, а скоріше всього від байдужості та халатного відношення до своїх обов’язків посадових осіб будинку престарілих. Як би там все було б гаразд та на належному рівні – трагедії не сталось.Міліція передала знайденні на місці пригоди особисті збереження загиблого його рідні.Хоч ці виконали свій обов"язок до кінця,знайшовши родину ветерана..
Ігор Браверман, Олександр Столяр

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.