,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Популярные статьи
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


“Дівчина "за викликом” виявилася моєю колишньою вихованкою...”
  • 10 марта 2010 |
  • 18:03 |
  • nemov |
  • Просмотров: 86285
  • |
  • Комментарии: 15
  • |
0
“Дівчина" за викликом” виявилася моєю колишньою вихованкою...”
Вона з’явилася у квартирі за його бажанням. Її привезли по дзвонику, відрахували грошенята, і вони залишилися наодинці.
Тоня, привітавшись з господарем, якого навіть не встигла роздивитись, пройшла до світлої кімнати, залишивши верхній одяг у вітальні.
Очі пробігли по розкішних меблях, картина, старовинному годиннику з боєм, фотокартках.
Олег Сергійович (ім’я змінено) власник квартири, після служби в армії працював у школі, а останні роки його поглинула робота у комерційних структурах. Він чудовий і незамінний перекладач на переговорах з іноземними партнерами та інвесторами. Він не тільки перекладач, але має власну думку, знається на товарах та виробництві. Він навчився добре заробляти, власне його випускника Київського державного педагогічного інституту іноземних мов, у свій час запрошували на роботу в правоохоронні органи і, навіть у військоматі пропонували служити за контрактом в українських підрозділах військ ООН, зокрема у Лівані. Військовий комісар так чудово описав Олегу Сергійовичу його майбутнє, що він майже погодився. Але йому, капітану запасу, досить було Карабаху та інших небезпечних районів, де проливалася кров у колишньому СРСР. До того він у серпні 1991 року під час путчу перебував у Москві. Він тоді залишився вірним Президенту і присязі...
Тоня чекала господаря, і ось він з’явився. По тілу Антоніни пройшов холод, вона розгубилася.
– Здрастуйте, Олег Сергійович...
– Сідайте, – запропонував господар і подумав: “Звідки вона знає моє ім’я?”
– Ми знайомі? – це вже вголос промовив Олег Сергійович.
– Так, – промовила дівчина.
– Я – Тоня, з вашого класу. Олег Сергійович аж присів від несподіванки, впізнавши свою колишню ученицю. Там, на книжковій полиці, на великій випускній фотокартці шестирічної давності вони стояли поруч. Вже майже п’ять років він не працює в їхньому селі. Не отримує звичних для нього на той час 210 гривень зарплати. З того часу вони майже не бачились, спілкувалися лише листами та вітальними листівками. Тоня закінчила школу, технікум, навчається на третьому курсі університету. Два з них навіть спромоглась закінчити на “відмінно”. Вони випадково зустрілись у універмазі кілька років тому, вона якось наважилась зупинити його, розговорилися. Він залишив їй свою нову адресу, телефон, запросив до себе в гості. Але за цей час вона чомусь не відвідала улюбленого вчителя, якому в недавньому минулому дошкуляла своїми частими візитами та дотепними запитаннями. Що привело її в таку ганебну “організацію”? Не віриться, що Тоня, спокійна та врівноважена дівчинка, таким чином зароблляє гроші на життя. Тут щось інше...
...Приїхавши до міста, вона одразу вподобала таке життя. Красиво. І вона прагнула жити гідно. Але на ті 200 гривень, що давали їй на тиждень вдома, вона виглядала смішно. А потім захворіла мати.
Якось, під час відвідин хворої матері в лікарні, та запитала її: “Доню, ти приносиш щоразу дорогі ліки, невже ти стільки заробляєш репетиторством?”
– Так, мамо! В минулому місяці я отримала 1000 гривень і в цьому авансом ще 800.
Вона дійсно займалась репетиторством, тільки для певних ліків, купівлі продуктів, оплати сиділці цих грошей було замало. Вона торгувала собою, це виявилось не такою вже й бридкою справою. Потім втягнулась. А ще більше втягнули її гроші. Не можна просто так судити дівчину. Олег Сергійович почував себе з Тонею у цій ситуації якось незручно, а ще більш незручно почувала себе вона, бо знала, що “клієнт” заплатив гроші і вийти просто з квартири, поки не закінчиться час, вона не може. Що буде далі, не так вже важливо, хоча така зустріч для Олега Сергійовича з колишньою своєю вихованкою була уразливою для нього. Глуха та міцна стіна ніяковості стояла між ними.
Провівши дівчину, Олег Сергійович довго переглядав шкільні фотокартки, знаходив у кожній Тоню та її однокласників.
Скільки колишніх учнів добрих та порядних, знайшли свою стежку в житті. А може, хтось ще заробляє собі на прожиття таким чином?
Ігор Браверман
Отредактировал nemov (20 апреля 2011)
Причина: ошибка в заголовке

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.