,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Популярные статьи
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Німеччина зупиняє сертифікацію "Північного потоку-2", – Шольц
+1
Про це він повідомив під час спільного брифінгу з прем'єр-міністром Ірландії Міхалом Мартіном у Берліні, передає Handelsblatt.

"Ситуація сьогодні принципово інша. Своїми діями на сході України Хуйло порушує не лише Мінські домовленості, а й Статут ООН, який передбачає збереження територіальної цілісності та суверенітету держав", – зазначив він.

Як пише Інтерфакс-Україна, Шольц додав, що сам попросив федеральне міністерство економіки відкликати у Федерального мережевого агентства (німецький регулятор, – ред.) доповідь щодо забезпечення енергобезпеки.

"Це звучить як технічний момент, але це необхідний крок, щоб тепер не могла відбутися сертифікація газопроводу. Без цієї сертифікації "Північний потік-2" не може бути запущено", – сказав канцлер.

Раніше міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявляла, що Німеччина розглядає можливість запровадження санкцій щодо добудованого, але не введеного в експлуатацію газопроводу "Північний потік-2" серед заходів реагування на можливе вторгнення Росії в Україну.

Як повідомлялося, "Газпром" створив німецьку "дочку" для сертифікації "Північного потоку-2".

Нагадаємо, у листопаді минулого року Федеральне мережеве агентство Німеччини (BNetzA) ухвалило рішення призупинити процес сертифікації оператора "Північного потоку-2" до завершення створення дочірньої компанії швейцарської Nord Stream 2 AG для експлуатації ділянки магістралі у Німеччині та передачі їй основних активів та кадрових ресурсів.

У повідомленні BNetzA зазначалось, що швейцарська дочірня компанія "Газпрому" Nord Stream 2 AG вирішила заснувати дочірню компанію в Німеччині виключно для управління німецькою частиною трубопроводу – це дочірнє підприємство має стати власником і оператором німецької частини газопроводу. Потім дочірня компанія має виконати вимоги незалежного оператора передачі.

Перед цим BNetzA задовольнило заявку "Оператора газотранспортної системи України" та НАК "Нафтогаз України" на участь у процесі сертифікації газопроводу "Північного потоку-2".

Нагадаємо, на початку вересня Федеральне мережеве агентство ФРН (Bundesnetzagentur, BNetzA) отримало документи на сертифікацію дочірньої компанії російського "Газпрому" – Nord Stream 2 AG – у якості незалежного газотранспортного оператора. Розгляд документів та ухвалення рішення займе до чотирьох місяців. Потім рішення має бути передано до Єврокомісії.
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.