,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Понад 1000 ПТРК NLAW за 48 годин: Великобританія відкрила повітряний міст військової допомоги Україні
0
Понад 1000 ПТРК NLAW за 48 годин: Великобританія відкрила повітряний міст військової допомоги Україні


За дві доби Великобританії надала більше протитанкових засобів, ніж усі країни НАТО з 2014 року


Велика Британія відкрила справжній повітряний міст військової допомоги України. Станом на ранок 19 січня, відповідно до даних Flightradar24, за дві доби з авіабази Brize Norton до Борисполя було направлено шість літаків C-17A Globemaster III.

Як раніше повідомлялось ними перевозиться високоточні протитанкові комплекси NLAW. Згодом був оприлюднено відео з розвантаженням одного літака.Таким чином, на одному C-17A перевозиться 10 палет з 18 пусковими NLAW, тобто по 180 ПТРК за рейс. Слід зазначити, що NLAW має одноразовий контейнер, після використання ПТРК оператор, якщо потрібно, може забрати приціл.

Якщо всі інші літаки мають аналогічне навантаження, то загальна кількість цієї зброї в Україні вже перевищила одну тисячу одиниць - 1080.

Понад 1000 ПТРК NLAW за 48 годин: Великобританія відкрила повітряний міст військової допомоги Україні


У цьому випадку військова допомога Великобританії протитанковими засобами вже перевищила аналогічні поставки Україні всіх інших країн-членів НАТО з 2014 року.

З точки зору своєї ефективності NLAW, також відомий як MBT LAW, є новим поколінням ПТРК ближньої зони ураження (від 20 до 800 метрів) від шведської Saab Bofors Dynamics. Його серійне виготовлення розпочалось лише у 2009 році.

Понад 1000 ПТРК NLAW за 48 годин: Великобританія відкрила повітряний міст військової допомоги Україні


Головною відмінністю комплексу є реалізація принципу "вистрілив-забув" без застосування тепловізійних систем. Наведення ракети здійснюється за допомогою режиму "прогнозованої прямої видимості" (predicted line-of-sight) PLOS.

Навідник має протягом 3-5 секунд супроводжувати ціль під час чого електроніка пускової вираховує траєкторію руху цілі, дальність та кутову швидкість. Як зазначає розробник, для цього немає необхідності бачити ціль повністю, достатньо навіть антени бронемашини - електроніка все зробить самостійно.Після старту, ракета летить по заданій траєкторії з перевищенням близько 1 метра. Активація бойової частини здійснюється за допомогою оптичного та магнітного сенсорів. Останній необхідний для фіксування магнітного поля танка чи іншої бронемашини під ракетою, після чого активується кумулятивна бойова частина, яка уражає танк зверху.

Також існує варіант "прямого пуску", коли необхідно знищити ціль на мінімальній дистанції, без необхідності супроводження цілі.Слід зазначити, що ракета має потужну енергетику, час її польоту на відстань 400 метрів складає меншее двох секунд. А вся система побудована на мінімізацію часу від виявлення цілей до його знищення, який вимірюється, разом із приведенням NLAW у бойову готовність до пуску у 10-15 секунд.

Примітка

Слід зазначити, що данні Flightradar24 не є "абсолютною істиною", проте це один з небагатьох публічних сервісів відстеження польотів літаків. Водночас військові борти можуть не вмикати транспондер або вводити у нього обмеженні або хибні данні, через що відома кількість C-17A Globemaster III, які приземлились у Борисполі - мінімальне значення. Також Defense Express не має підтверджених даних щодо конкретного вантажу кожного літака, а лише орієнтується на типове завантаження одного "борту".

DefenceExpress

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.