,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Газпром" відмовився від додаткових потужностей для транзиту газу через Україну на лютий
0
Про це свідчать дані аукціонів, передає Інтерфакс-Україна.

"Оператор газотранспортної системи України" розподілив пропоновані потужності двома маршрутами: на газовимірювальній станції (ГІС) "Суджа" було запропоновано 9,8 млн куб. м на добу, ще 5,2 млн. куб. м на добу – на ДВС "Збереження". Всі вони залишилися незатребуваними, свідчать результати сесії на Regional Booking Platform.

У "Газпрому" діє довгострокове бронювання українських потужностей обсягом 40 млрд куб. м – це 109 млн куб. м на добу. Однак у січні концерн використовує ці потужності лише наполовину – середнє прокачування за 15 днів становить 53 млн куб. м на добу.

Крім того, "Газпром" відмовився бронювати на місяць уперед потужності польської ділянки газопроводу "Ямал-Європа", свідчать підсумки сесії на GSA Platform. Було запропоновано 89 млн куб. м на добу.

На січень концерн бронював потужності 19,3 млн куб. м/добу, але поки що не користувався ними. У грудні 2021 року "Газпром" також не робив місячного бронювання та викуповував потужності за потребою на добових аукціонах.

Газопровід "Ямал-Європа" завдовжки понад 2 тис. км може прокачувати до 33 млрд куб. м на рік. Польською 683-кілометровою ділянкою володіє спільне підприємство EuRoPol Gaz, вона керується національним газотранспортним оператором Gaz-System. Довгостроковий договір "Газпрому" на транзит через Польщу закінчився рік тому. З того часу його потужності розподіляються на основі аукціонного бронювання.
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.