,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ціна на газ у Європі досягла $1800 за тисячу кубометрів
0
Ціна найближчого (січневого) ф'ючерсу на TTF на біржі ICE Futures досягла 154,35 євро за МВт/год, тобто $1800 за тисячу кубометрів, передає Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що російський "Газпром" так і не замовив на газову добу вівторка транзит газопроводом "Ямал-Європа". Дані газотранспортного оператора Gascade за перші години нової газової доби підтверджують, що трубопровід зупинився і перейшов у реверсний режим – газ йде із заходу на схід.

Рівень запасів газу в підземних сховищах Європи досяг позначки 59,57% від їх максимальної місткості (станом на ранок 20 грудня) – це на 16,3 в.п. нижче за середнє значення за останні п'ять років, свідчать дані Gas Infrastructure Europe.

Раніше повідомлялося, що "Газпром" на січень забронював потужності газопроводу "Ямал-Європа" у 19,3 млн кубометрів на добу (із запропонованих 89 млн кубометрів), але відмовився бронювати додаткову транзитну потужність через Україну.

"Оператор газотранспортної системи України" розподілив пропоновані потужності двома маршрутами: на газовимірювальній станції (ГВС) "Суджа" було запропоновано 9,8 млн куб. м на добу, та ще 5,2 млн куб. м на добу – на ГВС "Сохранівка". Усі вони залишилися незатребуваними, свідчать результати сесії на Regional Booking Platform.

Нагадаємо, у "Газпрому" на 2021 рік діє довгострокове бронювання українських потужностей обсягом 40 млрд кубометрів – це 109 млн кубометрів на добу.
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.