,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Електромобілям знайшли альтернативу. Оголошено перші «зелені» дизельні авто
0
За підрахунками Volkswagen, нове пальне дозволить знизити викиди парникових газів на 70-95% порівняно зі звичайним дизельним пальним

Для роботи на біодизелі схвалено всі моделі з чотирициліндровими дизельними моторами, що випускаються з липня 2021 року. Йдеться про дизельний Volkswagen Tiguan і новий Volkswagen Golf GTD.

Синтетичне дизельне пальне виробляється з біологічних відходів, таких, як очищена рослинна олія. На ринку таке паливо вже є. Очікується, що в найближчі десять років його частка на енергетичному ринку Європи збільшиться до 20-30%.

Але найбільш поширений біодизель з парафіновими компонентами:

Diesel R33;
V-Power Diesel;
OMV MaxMotion;
Aral Ultimate Diesel.

Цей тип дизеля можуть використовувати всі двигуни, зокрема і старі.

Раніше представники європейських країн висловлювалися проти тотальної електрифікації автомобілів. Наприклад, в офісі президента Франції Еммануеля Макрона висловлюються за те, щоб після 2035 року не відмовлятися повністю від бензинових та дизельних двигунів, а залишити їх в складі гібридних силових установок.

Позиція офісу Макрона сформувалась, після зустрічей з керівниками таких компаній, як Renault та Stellantis, до складу якої входить Peugeot та Citroen.

Міністр транспорту Німеччини Андреас Шоєр також долучився до цього питання, розмовляючи з німецьким прес-агентством DPA.

«Я вважаю, що всі виробники легкових та вантажних автомобілів усвідомлюють, що приходять жорсткіші характеристики. Але вони повинні бути технічно здійсненними», – сказав він, додавши, що умови для гібридів мають бути більш м’якими.ampercar.com

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.