,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Час визначатися": у російському МЗС відкрито пригрозили НАТО через Україну
0
Мовиться про проєкти договорів зі США та НАТО про "гарантії безпеки". Про це говорив Олександр Грушко, заступник російського міністра закордонних справ.

Дипломат держави-агресорки зухвало наголосив, що у Заходу є лише 2 шляхи. Перший полягає у тому, щоб серйозно ставитися до пропозицій Росії, тобто, зокрема, погодитися на невступ України до НАТО. Інакше, мовляв, доведеться "мати справу з військово-технічною альтернативою". Фактично Грушко публічно пригрозив Альянсу.
Заступник міністра заговорив про "момент істини"

За словами російського посадовця, якщо НАТО відмовиться від пропозицій щодо "гарантій безпеки", Москва перейде у "режим контрзагроз". Він навіть заявив, що у стосунках Росії та Альянсу нібито настав момент істини й час принципово визначатися. "Ми цей крок зробили і виходимо з того, що від нього вже не вдасться відмахнутися", – зазначив Грушко.

Крім цього, дипломат цинічно переконував, що Москва хоче не прагне втілення військового або ж військово-технічного сценарію протистояння. Мовляв, там хочуть перевести все у політичний процес, адже турбуються про зміцнення безпеки інших держав.

Якщо цього не вийде, ми теж перейдемо у режим створення контрзагроз. Але тоді буде пізно питати нас, чому ми ухвалили такі рішення,
– пригрозив Грушко.
Росія вимагає "гарантій безпеки": що про це відомо

Росія хоче отримати підтвердження, що Україна не стане членом НАТО. Про це мовиться у проєктах договорів про "гарантії безпеки", які Москва передала США та Альянсу.
МЗС держави-агресорки пропонує унеможливити подальше розширення НАТО. У цих документах також пропонують підтвердити, що Росія та Альянс – не є суперниками.
Позицію Москви вже засудили в українському МЗС. Там підкреслили, що головною безпековою проблемою для всього євроатлантичного простору є збройна агресія з боку Кремля.
За інформацією ЗМІ, у США пообіцяли дати відповідь Кремлю ще до кінця 2022 року. Раніше у Білому домі пояснили, що не обговорюватимуть "гарантій безпеки" без партнерів у Європі.
24tv.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.