,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ціни на газ у Європі перевищили $1500 за тисячу кубометрів
0
У вівторок вранці ціна найближчого (січневого) ф'ючерсу на TTF на біржі ICE Futures досягла 122,24 євро за МВт-год, тобто $1425 за тисячу кубометрів, передає Інтерфакс-Україна.

Загалом протягом дня ціна газу в Європі збільшилась на 11% (порівняно з ціною закриття попереднього дня) і до кінця торгів перевищила $1500 за тис. куб. м.

Так, у вівторок увечері ціна найближчого (січневого) ф'ючерсу на TTF на біржі ICE Futures досягла 128,68 євро за МВт-год або $1504 за тисячу кубометрів.

У листопаді контракт "на день вперед" торгувався на TTF у середньому по $945, у грудні – $1153 за тисячу кубометрів. З початку року середній показник контракту досягнув $515.

Нагадаємо, напередодні, 13 грудня, ціни на газ підстрибнули на тлі коментарів нової глави німецького МЗС Анналени Бербок щодо "Північного потоку-2", попри те, що її заяви не були новими.

Глобальна спіраль зростання цін отримала підтримку з боку газових індексів в Азії – за європейським виріс і ф'ючерс на азіатський СПГ-індекс Platts JKM – січневий контракт додав $18 і досяг $1276 за тисячу кубів.

Поточний рівень запасів газу в підземних сховищах Європи досяг уже позначки 62,41% від їх максимального обсягу (дані на ранок понеділка) – це на 16,8% нижче за середнє значення за останні п'ять років, свідчать дані Gas Infrastructure Europe.

Нагадаємо, восени ціни на газ у Європі почали різко зростати та досягли рекордних показників. 30 серпня ціна за тис. куб. м становила $600, 15 вересня – $970, а 6 жовтня дійшла до максимуму і склала $1969.

Група депутатів Європарламенту звинуватила "Газпром" у зростанні цін. За їхніми словами, компанія може використати кризу, що склалася, щоб швидше домогтися дозволу на запуск "Північного потоку-2".
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.