,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


72 тис. дітей, які народилися в ОРДЛО за останні роки, можуть залишитись без громадянства, - правозахисники
-1
Про це повідомляє у фейсбуці благодійний фонд "Право на захист", інформує Цензор.НЕТ.

Як зазначають правозахисники, проблема отримання свідоцтв про народження дітей на окупованих територіях є однією з найгостріших. Діти, які народилися в окупації у Криму та ОРДЛО, є громадянами України та мають отримати належні документи.

"Наразі, за оцінками УВКБ ООН (на підставі даних Міністерства юстиції про кількість виданих за спрощеною судовою процедурою свідоцтв про народження та доступних у відкритих джерелах даних про кількість народжень на Донбасі та в Криму), принаймні 200 тис. дітей, які народилися на тимчасово окупованих територіях Криму, Донеччини та Луганщини і є громадянами України, не мають свідоцтв про народження державного зразка", - йдеться у повідомленні.

Ці діти позбавлені можливості скористатися адміністративними, соціальними, освітніми, медичними та іншими послугами, додали правозахисники.

"72 тисячі - оціночна кількість дітей, які народилися на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей з 2015 року та не отримали свідоцтва про народження українського зразка. Усі вони знаходяться під ризиком безгромадянства", - зазначають правозахисники. censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.