,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ФРН закликає США не вводити санкції проти "Північного потоку-2"
-1
"Уряд Німеччини закликав членів Конгресу не запроваджувати санкції щодо газопроводу "Північний потік-2", стверджуючи, що це "послабить" довіру до США і "зрештою завдасть шкоди трансатлантичній єдності"", - передає портал.

У документі йдеться, що газопровід наразі "не становить загрози для України, доки гарантовано розумний транзит газу" через цю країну. У ньому також зазначається, що можливі санкції США проти "Північного потоку 2" можуть стати "перемогою" Росії, оскільки вони зазнають розладу між західними союзниками.

Також у ньому наголошується, що Берлін "рішуче налаштований виконувати спільну угоду США та Німеччини щодо підтримки України, енергетичної безпеки та наших кліматичних цілей" від 21 липня, щоб зміцнювати як українську, так і європейську енергетичну безпеку та "стримувати Росію від зловживання газопроводом в агресивних політичних цілях".

"Односторонні дії Конгресу США можуть підірвати ці спільні зусилля та істотно послабити трансатлантичну єдність на тему Росії", - стверджується в документі, копію якого опубліковано порталом.

У ньому наголошується, що "Північний потік-2" не пом'якшує політику Німеччини щодо Росії, а також, що "зростання цін на енергоносії є глобальним явищем і не може бути зумовлене виключно Росією".

"Росія наразі виконує всі зобов'язання щодо постачання, включно з угодою про транзит газу з Україною, проте вона може робити більше. Нещодавні заяви Хуйла про збільшення поставок до європейських газових сховищ - це крок у правильному напрямку", - йдеться в ньому.
ua.interfax.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.