,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Три країни ЄС залишились без російського газу через аварію на продовженні "Турецького потоку"
+1
Як повідомив "Булгартрансгаз", вранці понеділка транспортування газу до Румунії було частково відновлено, наразі болгарські газовики працюють над відновленням роботи газопроводу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Після припинення постачання російського газу через Болгарію Сербія імпортувала газ з Угорщини (5 млн куб. м), і збирається збільшити відбір зі свого сховища "Банатський двір".

Крім цього, через аварію зупинилася ТЕЦ міста Нові-Сад, що призвело до припинення подачі тепла та гарячої води, повідомляє сербська агенція Tanjug.

Водночас "Оператор ГТС України" заявив про готовність запропонувати "Газпрому" додаткові транзитні потужності для транспортування газу до Угорщини для мінімізації наслідків аварії для споживачів Угорщини та Сербії.

"Станом на сьогодні транзит російського газу до Угорщини через Україну не відбувається з 1 жовтня. "Оператор ГТС України" готовий запропонувати транзитні потужності до Угорщини для мінімізації наслідків аварії для споживачів Угорщини та Сербії", – написав на своїй сторінці у Facebook голова компанії Сергій Макогон.

Він додав, що українська ГТС в цьому аспекті має більший запас гнучкості та значний резерв потужності.

"Нажаль подібні аварії трапляються з усіма операторами з огляду на специфіку нашої діяльності. Тому так важливо мати резервні газогони та додаткову маневреність мережі, як є в української ГТС. Цей аспект завжди буде перевагою перед "однотрубними", а тим більше підводними маршрутами, що суттєво впливає на безпеку, надійність і безперебійність постачання газу", – зазначив голова "Оператора ГТС України".
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.