,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Чому приголомшливий обвинувальний акт Роджера Стоуна - це величезний момент в російському розслідуванні
  • 26 января 2019 |
  • 05:01 |
  • polvic |
  • Просмотров: 306
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
0
Why Roger Stone's stunning indictment is a huge moment in the Russia probe
Звинувачення і арешт давнього партнера Дональда Трампа Роджера Стоуна в п'ятницю вранці у Флориді заповнює більшу відсутню частину з'являється картини, яку малює спеціальний радник Роберт Мюллер: кампанія Трампа активно прагнула спілкуватися і координувати з WikiLeaks щодо вкрадених електронних листів, направлених на пошкодження кампанії Хілларі Клінтон.

Згідно з обвинувальним висновком, яке було роздруковано в п'ятницю, "високопосадовець кампанії Трампа" був "спрямований на контакт з Стоуном про будь-які додаткові релізи і про те, яка інша шкідлива інформація в організації 1 була щодо кампанії Клінтона. Після цього Стоун розповів кампанії Трампа про потенційні майбутні випуски пошкоджуючого матеріалу організацією 1."

У кожному епізоді його щотижневе шоу на YouTube, Кріс Cillizza буде вникати трохи глибше в сюрреалістичний світ політики. Натисніть, щоб підписатися!

Організація 1 - WikiLeaks, веб-сайт, керований Джуліаном Ассанжем, який відповідав за розміщення/розповсюдження електронних листів, вкрадених у результаті злому серверів Демократичного національного комітету рахунки голови кампанії Клінтона Джон Подеста. За даними розвідувального співтовариства США, що цей злом був проведений росіянами з явною метою поліпшити шанси Трампа (і пошкодити шансам Клінтон) на виборах 2016 року.
Перший випуск зламаних електронних листів відбувся 22 липня 2016 року-незадовго до відкриття демократичного Національного зборів у Філадельфії. П'ять днів потому, на прес-конференції, тодішній кандидат Дональд Трамп сказав наступне: "Росія, якщо ви слухаєте, я сподіваюся, що ви зможете знайти 30 000 електронних листів, які відсутні, я думаю, що ви, ймовірно, будете винагороджені нашою пресою."(В той же день, згідно із заявами з офісу Мюллера, росіяни почали спробу зламати особистий поштовий сервер Клінтона; неясно, чи був цей крок давно запланований або викликаний коментарями Трампа.)

Коли ще один транш зламаних електронних листів - на цей раз від Podesta - був випущений 7 жовтня, "старший співробітник кампанії Трампа" відправив Стоуну текстове повідомлення, яке свідчило: "добре зроблено. Стоун, згідно з обвинувальним висновком, хвалився своїм передбаченням про звільнення 7 жовтня і своїм правильним прогнозом, що це завдасть шкоди кампанії Клінтона.
Що, вау.
Разом узяті, одкровення в обвинувальному висновку Стоуна ясно показують, що, як мінімум, Стоун діяв як канал - або, принаймні, намагався діяти як канал між кампанією Трампа та WikiLeaks. І робив це за розпорядженням "старшого посадової особи кампанії Трампа."

Є дві ключові речі, які ми не знаємо повністю:
1) характер і масштаби розмов і комунікацій між старшою посадовою особою кампанії Трампа і Стоуном. В обвинувальному висновку це дуже розпливчасто. Ось ключовий момент:
"Влітку 2016 року Стоун говорив зі старшими посадовими особами кампанії Трампа про організацію 1 та інформації, яка могла б завдати шкоди кампанії Клінтона. Стоун зв'язався зі старшими посадовими особами кампанії Трампа, щоб дізнатися про майбутні випуски організацією 1."
Отже, ми знаємо, що Стоун був спрямований на пошук додаткової інформації про те, що WikiLeaks мав на Клінтон ким-то в кампанії Трампа. Але ми не знаємо, хто знав і/або підписався на зусилля Стоуна. Або наскільки ретельно кампанія відстежувала спроби Стоуна отримати більше інформації про втрату.
2) характер і масштаби контактів Стоуна з WikiLeaks. У обвинувальному висновку ясно говориться, що Стоун брехав слідчим як про своє попереднє знання запланованих релізів WikiLeaks, так і про його контакт з кампанією Трампа щодо його відносин з WikiLeaks. Але з обвинувального висновку не ясно, координував чи Стоун випуск зламаних електронних листів з WikiLeaks або просто мав дуже базові знання про заплановані терміни випуску вкрадених електронних листів і їх вміст. Неясно, чи говорив Стоун коли-небудь безпосередньо з Ассанжем, наприклад. І все це ще більше ускладнюється тим, що Стоун задовго до кампанії 2016 року має заслужену репутацію хвалька, який часто прагнув перебільшити власну значимість, вплив і влада в політичному світі. Був він просто пихкати себе до кампанії Трампа щодо того, що він знав про релізах WikiLeaks? Або він дійсно володів глибокими, просунутими знаннями?

На CNN Кріс Cillizza прорізає політичних спину і говорить вам, що ви повинні знати. Підписуючись, ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.

Незважаючи на це, Стоун-37-й чоловік або організація, які будуть заряджені в зонді Мюллера. Він є шостим помічником Трампа - приєднавшись до Майкла Флінна, Ріку Гейтсу, Полу Манафорту, Джорджу Пападопулосу і Майкла Коена - який буде звинувачений у зв'язку з розслідуванням спеціального адвоката про втручання Росії у кампанію 2016 року.
У п'ятницю вранці прес-секретар Білого дому Сара Сандерс сказала CNN, що кам'яний арешт "не має нічого спільного з президентом."
Джей Секулов, адвокат Трампа, сказав CNN в заяві: "обвинувальний висновок сьогодні не стверджує, що російський змову Роджера Стоуна або кого-небудь ще. Скоріше, обвинувальний висновок зосереджується на передбачуваних помилкових заявах пана Стоуна Конгресу."

Але Стоун-це людина з довгою історією з Трампом, починаючи з 1970-х років, коли наставник Трампа Рой Кон представив двох чоловіків. Вони підтримували зв'язок протягом десятиліть і іноді разом працювали над діловими і політичними проектами. У 2012 році Трамп сказав це про камінь:
"Роджер прекрасно розбирається в засобах масової інформації. Він розуміє політику і розуміє політиків. І він завжди любить брати на себе когось, у кого, принаймні, є хороші шанси на перемогу. І іноді це не спрацьовує. У нього були деякі люди, про які я говорив, що ти робиш з цими людьми, ти знаєш. Але йому це подобається, і він любить гру. Йому це подобається, і у нього це добре виходить."
І коли Трамп оголосив про призначення президентом, Стоун був старшим радником. Через два місяці його звільнили.

У той час як заперечення Сандерсом будь-якого зв'язку з Трампом передбачувано, її відмова виключити можливість того, що саме Трамп направив "старшого посадової особи кампанії", щоб Стоун звернувся до WikiLeaks, примітний. Вона сказала CNN, що їй ще належить прочитати обвинувальний висновок, додавши: "Я не адвокат - я не можу потрапити в бур'яни з цього питання."
І все це залишає нас де саме? З великою кількістю відповідей - роль Стоуна в якості спроби каналу між WikiLeaks і кампанією Трампа тепер твердо встановлена Мюллером - але набагато більше питань про те, хто знав, що коли і як високо в ієрархії кампанії Трампа це знання пішло.
Підсумок: звинувачення і арешти продовжують накопичуватися. І з кожним новим стає все ясніше і ясніше, скільки зв'язків члени орбіти Трампа мали з російськими зусиллями вплинути на вибори свого кандидата.

https://www.cnn.com/2019/01/25/politics/roger-stone-donald-trump/index.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.