,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Польські ЗМІ з’ясували, кому належав голос на стрічці бортового самописця Ту-154
  • 8 мая 2010 |
  • 11:05 |
  • Batman |
  • Просмотров: 34959
  • |
  • Комментарии: 3
  • |
0
Польські ЗМІ з’ясували, кому належав голос на стрічці бортового самописця Ту-154

Голос сторонньої людини, який було чутно в кабіні екіпажу польського Ту-154, міг належати директору служби дипломатичного протоколу МЗС Польщі Маріушу Казані.

Таку інформацію, пише Infox, отримала польська Gazeta Wyborcza з джерела у МВС Польщі, яке контролює процес розслідування авіакатастрофи під Смоленськом.

За мить до того, як лайнер зачепився за дерева, Казана нібито запитав у екіпажу, чи все йде відповідно до плану і чи треба враховувати можливе запізнення. Що йому відповіли пілоти, представник МВС не каже. Однак очевидно, що протоколіст порушив правила перебування в літаку – в момент приземлення чиновник повинен був сидіти на своєму місці, пристебнутий ременями безпеки, пише газета Сегодня з посиланням на польське джерело.

Колишній військовий льотчик Микола Лосєв, який опинився на місці аварії через 20 хвилин після катастрофи, повідомив польським журналістам, що в розбитій кабіні дійсно були не тільки пілоти, але й людина в цивільному одязі.

Представники МЗС Польщі та генпрокурор Анджей Cеремет в інтерв'ю журналістам у п'ятницю, 7 травня, не змогли ні підтвердити, ні спростувати інформацію про присутність Казани у кабіні.

У кабіні Ту-154 працювали четверо членів екіпажу: командир, другий пілот, штурман і бортінженер.

Раніше повідомлялося, що голос п'ятої людини, виявлений на магнітній стрічці мовного самописця, міг належати одній зі стюардес.

Опитані журналістами співробітники служби охорони президента зазначають, що, як правило, VIP-персони можуть питати екіпаж про передбачуваний час зльоту або посадки. Пропозиція зайти в кабіну може надійти й від самого пілота. Однак у зв'язку з поганими погодними умовами поява сторонньої людини в кабіні незадовго до посадки виглядає дивною, наголошує колишній голова служби безпеки Польщі Громослав Чемпінський.

Як встановили слідчі, мовний самописець, що фіксує переговори членів екіпажу, розмови з диспетчерами і голоси в кабіні пілотів, зафіксував останні 30 хвилин польоту.

Представники Міждержавного авіаційного комітету повідомили, що розшифровка чорних ящиків ще не завершена. Після вивчення записів вони будуть відправлені до Польщі і оприлюднені. Крім того, фахівці МАК вилетіли до США для вивчення встановлених на борту Ту-154 навігаційних приладів.

***

Польський президентський літак ТУ-154 розбився під Смоленськом вранці 10 квітня. На борту літака був президент Польщі Лех Качинський. Він разом з польською делегацією летів в Катинь для участі в меморіальних заходах. На борту перебувало 96 чоловік: 88 пасажирів і вісім членів екіпажу, не вижив ніхто.

Раніше газета Rzeczpospolita з посиланням на дані військової прокуратури повідомила, що однією з причин авіакатастрофи могли стати застарілі відомості про погоду, передані гідрометеорологічним центром Збройних сил Польщі пілотам лайнера.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.