,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Маск подарував винаходи Tesla всьому світу
0
Прагнучи зробити світ чистішим і намагаючись боротися зі змінами клімату, генеральний директор Tesla Ілон Маск зробив патенти компанії відкритими і загальнодоступними.

Засновник американського автовиробника додав, що не буде позиватися проти тих, хто “сумлінно хоче використовувати наші технології” і не зажадає ніяких ліцензійних відрахувань. Судячи з усього Маск вирішив зробити приємно всьому світу, і зробити його чистішим. Тепер же виробники автомобілів можуть використовувати патенти Tesla при створенні власних авто. До того ж, Tesla займалася не тільки виробництвом авто, але і створенням технологій з використанням сонячної енергії, і не тільки.

Видання зазначає, що це є безпрецедентним кроком в епоху, коли компанії захищають кожен, навіть незначний прогрес у своїх технологіях. Маск зазначив, що він і його компанія хочуть не тільки врятувати світ, але і докладають всі зусилля для розвитку автомобільних технологій.

До речі, більшість виробників вже відмовилися від звичайних бензинових двигунів, і деякі авто вже випускаються з електродвигунами.znaj.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.