,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Тихо! Іде війна!
  • 17 июля 2012 |
  • 20:07 |
  • Alive |
  • Просмотров: 928
  • |
  • Комментарии: 12
  • |
Технологічно-силова війна.

Найпримітивнішою формою зміни поведінки людини, групи людей чи народів було і є технологічно-силове протистояння за допомогою кам'яних сокир, мечів, списів, вогнепальної зброї, літаків, ракет, лазерів, комп'ютерних вірусів тощо. Спосіб доволі дорогий і ризикований, оскільки на будь-яку дію завжди знайдеться ще сильніша протидія, скажімо, у вигляді тероризму , в т.ч. комп'ютерного.

Економічна війна.

Це значно ефективніший і водночас безпечніший спосіб змінити поведінку противника. Що не кажіть, а голод і є потужним інструментом керування. Це зброя другого рівня ефективності. Прикладом її застосування є економічні санкції, «антидемпінгові розслідування», нееквівалентний товарний обмін, валютні експансії тощо.

Прихований геноцид.

Економічне середовище може змінитися і супротивник має шанс вийти з-під економічного контролю. Для того, щоб корінним чином, назавжди підірвати його здатність до опору, застосовується зброя третього рівня ефективності - генетична. Йдеться про цілеспрямоване руйнування генофонду шляхом наркотичного, алкогольного, фармацевтичного, тютюнового геноциду, широкого застосування штучних харчових добавок і генетично модифікованих продуктів, цілеспрямованої зміни культури харчування. Ефективність цього виду зброї криється і її непомітності і дешевизні , більш того - на тютюновому , алкогольному, фармацевтичному і наркотичному бізнесі заробляються величезні гроші.Розглянуті три види зброї змінюють поведінку противника, впливаючи передусім на фізичний бік його існування. Наступні чотири види спрямовані на руйнування ментальності і всього способу життя.

Організаційна війна.

На найпростішому рівні вона здійснюється шляхом адаптації в національне тіло супротивника чужорідних або відверто ворожих для нього організаційних форм - від усіляких «благодійних фондів розвитку науки та освіти» (технологічний шпіонаж і «випомпування мізків») до непритаманної народові системи управління. Наприклад, традиційна (отже, перевірена часом) для України виборна гетьманська модель, яка передбачає персональну відповідальність керівників за плоди свого управління, замінена «найкращою у світі» системою горизонтального розподілу влад з повною безвідповідальністю і безкарністю. З погляду законів менеджменту нинішня система державної організації є проявом безумства, оскільки розділити можна роботу і права, але відповідальність не діляться в принципі (там, де відповідає більше одного, вже не відповідає ніхто). Розпорошення влади і, як наслідок, її безвідповідальність та корумпованість, створюють сприятливі умови для прихованої агресії з боку консолідованої і цілеспрямованої сили (іншої держави, ТНК, тоталітарної секти, масонської організації), яка не переймається псевдодемократичними ілюзіями.

Інформаційна війна.

Під терміном «інформаційна війна» ми розуміємо масоване просування вигідної інформації і замовчування невигідної, а також тенденційну інтерпретацію поточних подій. Ефективність цього виду зброї можна проілюструвати дивовижним фактом ядерного роззброєння України (інформаційне бомбування «на добровільне роззброєння» тут було одним з ключових чинників) чи, скажімо, «трастовим психозом». Нинішнє пресування свідомості українців ідеями меншовартості, страху і безперспективності нагадує пропагандистську кампанію з метою зниження вартості підприємства перед його дешевою приватизацією.

Хронологічна війна.

Ще потужнішим впливом володіє зброя шостого рівня ефективності. Її об'єктом є не інтерпретація поточних подій, а інтерпретація характеру цивілізаційних процесів, а також руйнування родової пам'яті і зв'язку поколінь. Прикладом застосування цього виду зброї є закидання в масову свідомість деструктивних вигадок про те, що «слов'яни» означає «раби», що трипільці були семітами, що Україна - це «окраїна», яка завжди була прохідним двором, що наша історія - це трагедія ворожнечі та взаємознищення українців, що наша наука і духовність - це постійні запозичення якщо не із Заходу, то зі Сходу, що писемність нам приніс грек Кирило і так далі. Хронологічна зброя дозволяє тримати людину в покорі шляхом переконання її в тому, що її батьки, діди і прадіди завжди були рабами, тож їй не лишається нічого іншого, як змиритися і самій все життя бути рабом.

Духовна війна.

Сьомим - фундаментальним , найвищим рівнем ефективності володіє духовна зброя. Її могутність полягає у спотвореному висвітленні не поточних подій чи історичних процесів, а у накиданні збочених життєвих цінностей, у викривленні уявлень про саму природу видимого і невидимого світу, про добро і зло, життя і смерть. Важливим елементом духовної війни є тенденційна інтерпретація священних книг і священної історії з програмуванням народу на самознищення. Чого варта вдовбана в масову свідомість вигадка про те, що Ісус Христос був юдеєм, хоча всі історичні та євангельські джерела стверджують Його належність до галлів-галілеян - народу арійського кореню, а Його «юдейське походження» категорично заперечують самі правовірні юдеї. Нині масова свідомість бомбується ідеями «нормальності» гомосексуалізму і «корисності для здоров'я» расових змішувань, а українців енергійно переконують, що вони генетично не здатні до вольових вчинків і сильної політики тощо.

Розвиток людства і еволюція методів боротьби держав за ресурси супроводжується перенесенням головних зусиль в напрямку застосування організаційної, інформаційної, хронологічної та духовної зброї.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.