,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У США вважають, що перспектива вторгнення РФ в Україну 16 лютого "завжди перебільшувалася", радять звернути увагу на 20, - Politico
-2
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про пише Politico.

За даними військового аналітика, старшого наукового співробітника Центру військово-морського аналізу Майкла Кофмана, перспектива вторгнення 16 лютого завжди була перебільшена. За його даними, увагу треба звернути на 20 лютого і наступні дні.

В якості серйозності своїх міркувань експерт наводить кілька факторів. Зокрема, нагадує, що в ці терміни нібито повинні завершитися російсько-білоруські військові навчання. Раніше в оборонному відомстві Білорусі заявляли, що після навчань територію республіки покинуть всі російські солдати.

"Це корисна дата, щоб побачити, брешуть вони чи ні", - говорить Кофман.

Ще одним аргументом для можливого наступу РФ він назвав закінчення Мюнхенської конференції з безпеки, з якої до України повернеться президент Володимир Зеленський. Також 20 лютого завершуються Олімпійські ігри в Пекіні й Хуйло, пише ЗМІ, не почне вторгнення до церемонії закриття, щоб не засмучувати китайського лідера Сі Цзіньпіна.

Нагадаємо, раніше західні ЗМІ та аналітики вже намагалися спрогнозувати терміни вторгнення РФ в Україну. Останній раз воно "планувалося" на 15-16 лютого, проте так і не відбулося.

Напередодні в Білому домі повідомили, що Росія збільшила свою військову присутність уздовж кордону з Україною, за останні дні там додалося близько 7 тисяч військовослужбовців. При цьому деякі з них прибули напередодні, в середу.
censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.