,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В разі вторгення на Україну чекає масований радіоелектронний удар, - російський генерал Запаренко
-1
Про це в інтерв’ю російському виданню "Газета" заявив колишній заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ВС РФ генерал-лейтенант Валерій Запаренко, повідомляє Цензор.НЕТ.

Він розкритикував сценарії можливого вторгнення Росії в Україну, які останнім часом обговорюють західні ЗМІ.

"Усі ці плани та карти дуже схожі на шаблони та викрійки, списані зі збройних конфліктів минулих років. А за шаблоном діяти у війні 21 століття ніхто не збирається. Тим більше цього не збирається робити російська армія", – твердить Запаренко.

Генерал особливо зазначив, що повномасштабна війна з Україною "дуже малоймовірна", але заявив, що у разі гіпотетичного конфлікту "в арсеналі російської армії заготовлені такі прийоми та способи ведення збройної боротьби, які викличуть у ймовірного супротивника подив, що переходить у паніку та шоковий стан".

Запаренко звернув увагу, що конфлікти нового часу не обов'язково пов'язані з заподіянням втрат особовому складу армії ймовірного супротивника та з руйнуваннями інфраструктури.

"Російська армія прагнутиме паралізувати державне та військове управління, унеможливити ефективне керівництво угрупованнями військ противника і тим самим вирішити поставлені бойові та оперативні завдання у мінімально можливий час і з малими витратами. І тут, насамперед, треба вести мову про масований радіоелектронний удар", – розповів генерал-лейтенант.
censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.