,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Підготовка плану провокації для вторгнення в Україну: у Путіна відреагували на заяву США
0
Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков відреагував на звинувачення від США щодо підготовки плану провокації для вторгнення в Україну. Він заявив, що США раніше вже озвучували "подібні обіцянки".

Про це повідомляє видання ТАСС у четвер, 3 лютого.

Підготовка плану провокації для вторгнення в Україну

Дмитро Пєсков повідомив, що Сполучені Штати вже раніше озвучували "подібні обіцянки".

"Це не перша подібна обіцянка. Раніше схоже теж озвучувалися. Але так нічого і не виходило", - зазначив прессекретар президента Росії.

Раніше американські газети The New York Times і The Washington Post із посиланнями на неназваних представників адміністрації США повідомили, що Росія нібито розробила план, щоб створити привід для вторгнення в Україну. Цим приводом мав бути сфабрикований відеозапис із нападом українських сил на мирних жителів на території Росії або Донбасу.

Останнім часом у країнах Заходу, а також в Україні часто звучать твердження про можливе вторгнення Росії на українську територію.

"Пєсков раніше називав подібну інформацію порожнім і безпідставним нагнітанням напруженості і підкреслював, що Росія ні для кого не загрожує. При цьому він не виключив можливості провокацій, щоб виправдати такі заяви, і попередив, що спроби силового розв'язання кризи на південному сході України матимуть серйозні наслідки", - йдеться у повідомленні джерела.novyny.live

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.