,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Завод "Зоря"-"Машпроект" переходить на спеціальний режим роботи через високі ціни на газ
-1
Про це держпідприємство повідомляє у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Через високі ціни на газ підприємство не може наразі забезпечити повноцінне опалення приміщень існуючою опалювальною системою і забезпечити необхідні мікрокліматичні умови у підрозділах. Тому тимчасово встановлюється внутрішньозмінний режим праці та відпочинку, який передбачає 15-хвилинні перерви для обігріву через кожні 45 хвилин роботи", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це ніяким чином не вплине на виробничий план.

"У всіх виробничих підрозділах визначаються приміщення, де за допомогою додаткових електронагрівальних приладів будуть створені комфортні температурні умови для перепочинку працівників", - додали у держпідприємстві.

Перша партія електронагрівальних приладів, які відповідають вимогам пожежної безпеки, має надійти на підприємство вже у середу. До кінця тижня програму з облаштування місць обігріву має бути реалізовано.

"Після завершення опалювального періоду підприємство продовжить реалізацію заходів з підвищення ефективності опалювальної системи та з енергозбереження.Послуги з теплопостачання населенню міста надаються у повному обсязі", - підсумували на ДП.
censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.