,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Два енергоблоки українських АЕС відключили для проведення аварійного ремонту
0
Як повідомляє пресслужба електростанції, порушень меж та умов безпечної експлуатації блоку не відбулося, радіаційні зміни, наслідки для безпеки АЕС, персоналу, навколишнього природного середовища відсутні.

"Призначенні запобіжні заходи для мінімізації наслідків події. Попередня оцінка цієї події за шкалою INES – рівень "0", тобто подія є несуттєвою для безпеки", – додали у пресслужбі.

Другий енергоблок ХАЕС працює на рівні потужності 640 МВт.

Крім того, 25 січня Запорізька АЕС подала заявку на відключення від енергосистеми блока №4 для усунення газової нещільності системи охолодження турбогенератора. Як повідомляють в "Енергоатомі", за планом роботи триватимуть до 7:00 ранку 27 січня, після чого енергоблок знову підключать до енергосистеми.

За даними "Укренерго", наразі в роботі перебувають 12 енергоблоків українських АЕС із 15. Раніше, в листопаді у плановий ремонт перевели енергоблок №4 Рівненської АЕС. Роботи на ньому триватимуть 72 дні.

Через відключення двох атомних блоків для згладжування піків та компенсації потужностей в системі були залучені енергоблоки №8 та №9 Бурштинської ТЕС, а також буде задіяний блок №3 Криворізької ТЕС, повідомили у пресслужбі "ДТЕК Бурштинської ТЕС".

Так, персонал Бурштинської ТЕС по команді НЕК "Укренерго" вранці вже перефіксував блок №9 і блок №8 з Бурштинського енергоострова в ОЕС України, залишивши в острові 7 енергоблоків з 9-ти.

Крім того, у "Бєленерго" повідомили, що на запит української сторони 25 січня з 11:00 до 18:00 у рамках двостороннього договору надається аварійна допомога енергосистемі Україні максимальною потужністю 150 МВт.

Згодом цю інформацію підтвердили в пресслужбі НЕК "Укренерго", уточнивши, що аварійна допомога з енергосистеми Білорусі була активована з 10:00 до 13:00 в обсязі 450 МВт-год, з 13:00 до 14:00 та з 16:00 до 17:00 в обсязі 200 МВт-год (за оперативними даними).

"Запит аварійної допомоги не пов’язаний з недостатністю в енергосистемі резервів потужності, але необхідний для економії доступних на сьогодні резервів та забезпечення сталого покриття піків споживання у наступні періоди", – наголошується у повідомленні пресслужби "Укренерго".

Раніше заступник глави офісу президента Ростислав Шурма заявив, що НАЕК "Енергоатом" протягом найближчих 10 днів, залежно від температури, планує почати роботу всіма 15 енергоблоками своїх чотирьох АЕС, що є безпрецедентним.
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.