,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Австралія почала евакуацію родин дипломатів та закликає своїх громадян покинути Україну
0
Про це повідомляє Цензор.НЕТ, посилаючись на "Еспресо".

24 січня федеральний уряд Австралії закликав своїх громадян "негайно виїхати" з України через ситуацію з безпекою, а також починає відкликати членів сімей австралійських дипломатів, що базуються у Києві.

Також австралійський уряд закликав громадян не відвідувати Україну та залишити її через те, що авіарейси можуть бути змінені або припинені за короткий термін.

"Консульські послуги та наша здатність надавати консульську допомогу австралійцям можуть бути обмежені через місцеві обставини. Австралійці, які вирішили залишитися в Україні повинні переглянути свої плани особистої безпеки, бути готовими укритися на місці, якщо буде потрібно, підтримувати підвищену обізнаність у сфері безпеки та зареєструватися в Департаменті закордонних справ і торгівлі", - йдеться в заяві уряду.

Міністерка закордонних справ Меріс Пейн попросила високопоставлених представників безпеки обговорити допомогу зі своїми українськими колегами для посилення підтримки України з боку Австралії у зв'язку зі зростанням ризику нового вторгнення РФ.

Раніше стало відомо, що Велика Британія вже евакуює частину дипломатів із посольства в Києві, а Німеччина та США готуються до евакуації сімей дипломатів.
censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.