,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Відкритого вторгнення Росії до України очікувати не варто, але ми готуємося надавати допомогу біженцям, - міністр оборони Румунії Динку
0
Про це в ефірі румунського телеканалу Digi24 заявив міністр оборони країни Васіле Динку, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

"За будь-якого воєнного конфлікту може статися масова міграція населення. І ми очікуємо на неї, певна річ, хай на перший погляд може здаватися, що ми не готуємося до можливих побічних наслідків війни… Ми наразі готуємося надавати допомогу біженцям (з України. - ред.). Це гуманітарний обов’язок", - заявив Динку.

Водночас, на думку міністра оборони Румунії, відкритого військового вторгнення до України з боку Росії очікувати не варто: "Економічна війна, економічна блокада в умовах конфлікту виникнути можуть, але, так би мовити, "гарячої" війни ми не очікуємо".

Динку наголосив, що Румунія не буде долучатись до війни Росії проти України у військовому плані. Він також нагадав, що Україна не є членом НАТО, а тому Альянс не може здійснити військового втручання.

"Не можемо бути певні, чи буде війна в Україні, оскільки її ціна для Росії буде дуже високою", - додав він.
censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.