,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Популярные статьи
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Найбільший розробник українських танків переведе чверть персоналу на одноденний робочий тиждень
0
Як запевняють у пресслужбі держконцерну "Укроборонпром", йдеться про працівників, які наразі не задіяні у виконанні проєктів, над якими працює ХКБМ.

"Зважаючи на те, що чверть співробітників ХКБМ на сьогоднішній день не задіяна ані у виробничій діяльності, ані у дослідно-конструкторських роботах, а також беручи до уваги відсутність вільних обігових коштів, за які останні роки підприємство утримувало незадіяний персонал, щоб не звільняти чи скорочувати, директор ХКБМ Яков Мормило ухвалив управлінське рішення про встановлення неповного робочого тижня саме для цієї категорії штату", – сказано у повідомленні.

Держконцерн уточнює, що йдеться передусім про конструкторів, не задіяних у дослідно-конструкторських проєктах "Краб" та "Бастіон", які виконуються на замовлення Міноборони, а також частини технологів, співробітників архіву, канцелярії тощо.

Водночас "Укроборонпром" наголошує, що ХКБМ продовжує виконувати наявні контракти з Міноборони з виготовлення бронетранспортерів БТР-4Е для українського війська.

"Таким чином, усі без винятку виробничі підрозділи підприємства – а це більше половини всіх співробітників – будуть виконувати оборонне замовлення без жодних змін у графіку їхньої роботи", – зазначається у повідомленні

Водночас "Укроборонпром" пояснює, що ХКБМ – це передусім провідний розробник бронетанкової техніки, а інженери-конструктори становлять близько чверті усіх співробітників підприємства.

На сьогодні ХКБМ реалізує два дослідно-конструкторських проєкти на замовлення Міноборони України: модернізація танку Т-64 під шифром "Краб" та оновлення танку "Оплот" під шифром "Бастіон".

"Інженери-конструктори, задіяні у виконанні згаданих проєктів (зокрема, у супроводі виготовлення дослідного зразка танку Т-64 під шифром "Краб"), продовжать працювати у штатному режимі", – додали в "Укроборонпромі".
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.