,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Газпром" заявив про завершення виконання зобов'язань за транзитним договором з Україною на 2021 рік
0
Про це повідомляється на сайті "Газпрому".

"Сьогодні компанія виконала зобов'язання щодо транзитного договору з Україною. З початку року через її територію протранспортовано 40 млрд. куб. м російського газу, що відповідає обсягу, передбаченому транзитним договором на весь 2021 рік", – сказано у повідомленні.

Разом з тим "Газпром" зазначає, що "продовжує надійно постачати газ своїм європейським споживачам різними маршрутами, зокрема через Україну".

За даними "Оператора ГТС України", 14 грудня "Газпром" прокачував через Україну 109,5 млн кубометрів газу на добу, що відповідає умовам транзитного контракту.

Водночас російський монополіст зазначає, що Україна вже підняла із своїх газових сховищ майже увесь обсяг газу, закачаний у міжопалювальний період.

"Запаси газу в українських ПСГ опустилися до 15,34 млрд куб. м. Це нижче за показник минулого року на 39,2% (на 9,9 млрд куб. м) і практично відповідає рівню на початок закачування цього року (15,29 млрд куб. м). Таким чином, зі сховищ України піднято вже майже весь газ, закачаний під час підготовки до зими", – йдеться у повідомленні.

"Газпром" також вказує, що за даними Gas Infrastructure Europe, на 13 грудня обсяг активного газу в європейських підземних сховищах був на 24,5% (на 19,9 млрд куб. м) меншим від торішнього рівня. Таким чином, відібрано вже одну третину (32,6%) від обсягу газу, закачаного у літній період.

Як повідомлялося, раніше голова "Оператора ГТС України" Сергій Макогон припускав, що транзит російського газу через Україну може припинитися вже цієї зими, однак це не приведе до критичних проблем у роботі української газотранспортної системи.
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.