,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Популярные статьи
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЗМІ повідомили, що Матіос залишив територію України - ГПУ зараз це з'ясовує
0
Ряд українських засобів масової інформації повідомили, що заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос залишив територію України. Про це ЗМІ повідомляють із посиланням на Facebook-сторінку журналіста Василя Крутчака. Журналіст стверджує, що Матіос виїхав з країни через нібито конфлікт з чинним главою держави Петром Порошенком.

УНІАН намагався з’ясувати, чи відповідає ця інформація дійсності, у самого головного військового прокурора, але за наявними номерами телефону Матіос не відповідав, і на повідомлення в месенджері на момент публікації не відреагував. У військовій прокуратурі Центрального регіону не надали УНІАН жодної інформації щодо того, чи залишив Матіос територію України, чи він перебуває на своєму робочому місці.

У прес-службі Генеральної прокуратури УНІАН зазначили, що для того, щоб уточнити цю інформацію, необхідно направити їм інформаційний запит: «Мені треба це питання уточнити, я маю від вас надати запит, тобто надсилайте відповідний запит», - заявив співрозмовник.

УНІАН звернувся із запитом до ГПУ щодо надання інформації, чи залишив Матіос територію України, і, якщо він перебуває за кордоном, чи має намір повертатися.
unian.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.