,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


З’явилися чутки про закриття путінського моста в Крим: що відбувається
0
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише російське видання “Утро.ру”.

В Асоціацію вантажних перевізників та експедиторів Криму надходять численні звернення стривожених громадян. За їхніми словами, під час поїздки через на переправу вони бачили попередження про швидке припинення руху мостом.

За словами голови асоціації Анатолія Цуркіна, до них надходять скарги від водіїв великих вантажівок. Вони бояться, що їм знову заборонять їздити Кримськом мостом, як це було відразу після його відкриття. Цуркін зізнався, що в організації спочатку не надали повідомленням великого значення, тому що їх були одиниці. Але останнім часом паніка швидко охопила багатьох.

Йдеться про заборону руху для вантажівок масою понад 12 т, що виконують комерційні рейси. За словами скаржників, рух нібито буде закрито на весь літній сезон вже з 1 травня. Однак в Росавтодоры заспокоїли – інформація не зовсім вірна. Насправді Мінтранс Криму має намір не закривати повністю, а лише частково обмежити рух з настанням спеки в республіці. Цей сезонний захід почне діяти не з травня, а з червня. Обмеження введуть з 10 до 22 годин, і тільки якщо температура підніметься вище + 32 ° С.

“Про повну заборону руху для великих вантажівок не йдеться”, – підкреслив Цуркін.

Якби інформація підтвердилася, то великовантажним автомобілям довелося б добиратися до Криму на поромах, а це призвело б до подорожчання продукції, що перевозиться.

“Однак кримчани можуть бути спокійні – цього не станеться”, – запевнив російський чиновник.

Нагадаємо, окупанти Криму знову відкрили поромну переправу до Росії. У мережі зазначили, що це явно пов’язано з Керченським мостом.
narodna-pravda.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.