,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Для шокованих результатами Бойка
0
Не упевнили, що це бойки привели за руку війну і рясно окропили Донбас кров’ю за Хуйла і нафтові вишки. Не переконали, що то був свій, який браму російським регулярним військам власноруч відкрив і зламав мільйони життів гусеницями танків. Саме з бойків треба було ліпити образ ворога, а не із журналістів чи волонтерів.

555 голосів за Бойка на спецдільницях для військових в зоні ООС не привід записувати солдат у люті зрадники. Це невміння працювати з особовим складом, профукана повістка дня, де за "армія.мова.віра" і позування в камуфляжі мають бути сенси ще й конкретно для людей. На фронті чимало військових із Півдня і Сходу, у регіонах, де є бригади — теж високі результати Бойка. Миколаївщина — друге місце, 17,23%, Одещина — друге місце, 22,04%, Дніпропетровщина, друге місце, 17,23%, Сумщина, третє місце, 11,18%. Навіть Житомирщина із кількока бригадами і високим рівнем втрат на фронті — дала 7,17%. Величезні відсотки на Запоріжжі і в Харкові, на Херсонщині. Пацани, які воюють із цих регіонів, є плоттю і кров’ю своїх маленьких сіл під Чугуєвом чи Токмаком. І да, вони несуть те, чим живуть їх сусіди, до яких елітні кандати вирішили не приїздити, а обмежились бордами. А чого солдат має підтримувати фікцію, а не реальність, з якою він стикається щодня — без належного забезпечення, перспективи росту і командира-самодура. Де надія на якісне життя військовослужбовця та його родини, щоб належно захищати незалежність?

Третє. У Бойка такі високі результати, бо спочатку його хотіли вивести у другий тур, потім він остаточно скліщився із Медведчуком — і чіпати друга кума уже якось некомільфо. У Бойка такі високі результати, бо за рішучої влади Бойко б не літав прямими рейсами до Мєдвєдєва без миттєвої реакціі СБУ, а сидів би за ґратами чи подався у екзил. Поправка — за рішучої і без договорняків.
censor.net.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.