,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Мюллер не знайшов змови Трампа з РФ - NYT
0
Про це повідомляє The New York Times з посиланням на висновки розслідування, оприлюднені 24 березня генеральним прокурором США Вільямом Барром.

За словами генпрокурора, у команди Мюллера немає висновків про те, що Трамп незаконно перешкоджав правосуддю.

"Слідчі спецпрокурора не мали достатніх доказів, щоб встановити, що Трамп вчинив злочин", - заявив Барр і додав: "Хоча у доповіді немає висновку про те, що президент вчинив злочин, він не звільняє його від відповідальності".

Як повідомляє Голос Америки, у неділю Барр передав Конгресу резюме доповіді за підсумками розслідування: глава Юридичного комітету Палати представників Джерольд Надлер повідомив, що отримав "дуже короткого листа" Мін'юсту з приводу доповіді Мюллера.

Прес-секретар президента Хоган Гідлі у свою чергу заявив, що Білий дім поки не отримав тексту доповіді і не був проінформований про його зміст.

Нагадаємо,

Американські спецслужби дійшли висновку, що Росія втрутилася у президентську гонку 2016 року, намагаючись обернути результати виборів на користь Дональда Трампа. Росія заперечує втручання у вибори.
У листопаді адвокати Білого дому надали Мюллеру письмові відповіді Трампа на питання про втручання РФ у вибори 2016 року. Трамп заявив що відповіді на питання Мюллера давав особисто.
Згодом адвокати Трампа заявили, що президент США більше не відповідатиме на додаткові питання у ході розслідування про втручання РФ у вибори-2016.
The New York Times, посилаючись на інформацію з документів, представлених в Конгрес США і дані суду і звинувачення, пов'язані з розслідуванням можливого втручання іноземців у вибори, підрахувала, що під час президентської кампанії 2016 року і після виборів Трамп та його оточення контактували з представниками РФ і WikiLeaks або їх посередниками не менше 100 разів.
Трамп закликав опублікувати доповідь щодо розслідування втручання РФ у американські вибори.
pravda.com.ua
П.С. Ну вы поняли - это огромная вероятность второго срока!!!

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.