,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Харківська компанія FED розробила агрегати для італійського супутника
0
Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на visti.news.

“Це буде з точки зору техніки — технічний Юрій Гагарін разом з нашою системою охолодження. Чому? Тому що до цього тепло на супутниках можна було відводити традиційними методами. Сьогодні традиційними методами супутник у 22 кіловат потужності, а попередні максимуми були 14, – неможливо. І ось тут це ноу-хау дозволило нам виграти тендер і виконувати цю роботу”, – повідомив голова правління ПАТ «FED» Віктор Попов.

Другий орган, який дали супутнику харків’яни, – власне, серце супутника. Новий двигун.

“На цьому супутнику буде застосований, вперше як маршовий двигун — іонно-плазмові двигуни. До цього для супутників для виведення на стаціонарні орбіти використовувалися рідинні двигуни. Але вони важкі — тонна ваги. А сьогодні використання іонно-плазмових двигунів замість тонни ваги важить 100 кг” – зазначив Віктор Попов.

Замість 900 кг ваги колишнього двигуна супутник нестиме додаткову апаратуру. І це також впливає на збільшення його потужності.

Іонно-плазмовий двигун хочуть використовувати й в Україні.

Мені дуже приємно, що і наше космічне агентство в особі флагмана КБ “Південне”, воно вже має програму створення поки малорозмірних супутників. Але знову ж таки, там це буде застосовуватися дуже широко”, – підкреслив голова правління ПАТ «FED»

У ФЕД поставили собі завдання в наступні максимум 5 років реалізувати серійне виробництво іонно-плазмових двигунів в Україні. Вважають, за ними майбутнє – саме з них колись розпочнеться доба ракетно-електричних двигунів в Космосі, маневри на орбіті, прибирання космічного сміття та, міжпланетні перельоти.uprom.info

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.