,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


НАБУ закриє усі справи про незаконне збагачення
0
Про це агентству Українські новини розповіло джерело в НАБУ.

«За логікою, всі справи про незаконне збагачення повинні після цього бути закриті. Подивимося», – повідомив співрозмовник та додав, що це проблемне питання, яке, ймовірно, розглянуть на засіданні антикорупційного комітету Ради 27 лютого.

Нагадаємо, 26 лютого стало відомо, що Конституційний Суд України визнав неконституційною статтю.368-2 Кримінального кодексу України про незаконне збагачення посадових осіб, оскільки її положення порушують презумпцію невинуватості, передає Інтерфакс.

Рік тому народні депутати зареєстрували законопроект, який звільняє чиновників від відповідальності за статки, походження яких ті не можуть пояснити. Також законопроект легалізує приховування корупційного майна чиновників через оформлення його на третіх осіб. Але документ згодом відкликали.

Раніше повідомлялось, що НАБУ закрило справу про незаконні прибутки депутата і соратника Авакова Антона Геращенко і припинила розслідування. Також міністр інфраструктури Володимир Омелян отримав підозру НАБУ у незаконному збагаченні.ua.news

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.