,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Саудівська Аравія зацікавилась таємним українським танком "Нота"
0
Мова йде про розвиток проекту, який за радянських часів отримав позначення – "об'єкт 477", в ефірі програми "Лінія оборони" розповів експерт з питань бронетехніки компанії "Science technology" Сергій Березуцький.

За його словами, він брав участь у розробці даного проекту у 80-их роках. Неодноразово надходила інформація про можливу участь ходового зразка новітнього танку в параді ( при чому ще до 2014 року). Втім, з цієї техніки досі не знято гриф таємності.

Попри те, що танк починали створювати понад 40 років тому ідеї, що лягли в основу концепції танку, досі є перспективними.

"Бронезахист не має аналогів, механізм заряджання, гармата 152 мм, семиканальна система управління вогнем. Вона базувалася на радянській елементній базі тих часів. Екран був з пікселями завбільшки з кулак. З використанням сучасної електроніки можна було б зробити машину, яка, як кажуть американці, gamechanger. Це справжній скарб нашого ОПК", - каже він.

Експерт вважає, що продовжити розробку та початок виробництва цих танків "більш ніж можливо, це необхідно". Він вважає, що попит на машини такого типу буде "надзвичайним".
gazeta.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.