,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Нація: Україна. Ми і вони. Про відмінності між українцями та росіянами
  • 14 января 2019 |
  • 07:01 |
  • polvic |
  • Просмотров: 260
  • |
  • Комментарии: 1
  • |
0
Фрідріх Енгельс: «Що стосується Росії, то її можна згадати лише як власницю величезної кількості вкраденої власності, яку їй доведеться віддати назад в день розплати».
На мою думку теперішній стан російської влади та народу закономірний, який народ така і влада. Якщо цей народ підтримує Хуйла вбивцю і вірить в маячню російської провладної пропаганди, а рейтинги царя тільки збільшуються до 80%, а тверезо мислять і не підтримують кремль 20% то ці 20 відсотків і є совість російської нації.
Генетика це наука про спадковість. Вчені вже давно довели, що в людини є гени які відповідають за совість, честь, правдивість, хоробрість і тд. Вони є в кожній людині. На їх розвиток впливає окрім спадковості, середа в якій вони розвиваються. І ген який не є домінантним , і який перебуває нібито в сплячому режимі при певних обставинах в навколишньому середовищі починає проявляти активність.
Проблема росіян генетична. Російська провладна верхівка століттями винищувала своїх опонентів, хто тверезо мислив і заперечував лінії царів і партій. А винищуючи передову інтелігенцію поступово і збільшувався цей процент до 80%.Так як люди здібні мислити винищувались і не давали потомства, а люди з душею рабів розмножувались передаючі свої гени наступним поколінням. І цей процес з винищенням прогресивної інтелігенції вигідний російській імперії, чим більше людей з душею раба тим краще управляти таким народом. Ця категорія людей дуже легко піддається зомбуванню. Тому брехня для російської та радянської імперій стала нормою. Це самий дешевий і простий спосіб управляти громадянами, які би підтримували різні дії царів ,генеральних секретарів, президентів.
Демократичне суспільство прагне до збільшення талановитих і прогресивних людей і зменшенню громадян з менталітетом раба. І це рахується прогресом. В росії же навпаки провладній еліті не вигідно мати багато не підконтрольних громадян розумніших за представників влади. Кремлівська еліта сприймає розумних і талановитих людей тільки якщо вони не заперечують їхньому збагаченню, та не претендують на владу. І так як цю брехню російський народ впитував століттями то теперішній російській владі дуже легко заставити підтримувати всі свої злочинні дії. Якщо брати останні десятиліття. То російсько –радянська пропаганда спрацювала на відмінно. Що треба було зробити щоб почати винищувати Українців в 30-ті роки ,були придумані байки про кулаків які пригнічують селян. В сім`ї моєї бабусі було 9 -теро дітей і одна корова їх признали кулаками і корову відібрали. В підсумку залишилося тільки троє дітей. Потім запровадили голодомор і це було зроблено штучно – головна ціль винищення української нації та заселення порожніх регіонів росіянами.
Щоб розправитися з політичними опонентами в 37 –му році це байки про різні заговори. Боячись офіцерів і генералів червоної армії треба було їх скомпрометувати перед власним народом, а потім під «одобрянц» розстріляти, а в більшості випадків це теж була неправда. Що треба було зробити, щоб радянський народ во зненавидів бандерівців, треба було представити воїнів УПА вбивцями та людожерами це теж була неправда бо всі ці кроваві рейди були організовані НКВД які переодягалися в воїнів УПА і нищили всіх підряд. Тільки в Київських архівах знайдені документи на тисячі таких спецоперацій НКВД. Але народ СРСР повірив цій брехні, а те населення західної України , яке не вірило в ці байки , бо вони знали своїх героїв , було відправлене в Сибір на погибель , щоб замести всі сліди. Та росіяни і тепер вірять в кремлівські байки наприклад що бандерівці варили в котлах людей заживо. Я довго не міг повірити ,що росіяни так думають. Але все дуже просто людині яка не вміє , а головне не хоче мислити легше повірити в ці байки не треба зайвий раз перегружати мозок. Населення здравомисляче в росії майже не залишилося. Мій знайомий товариш розповідав що родича який побував в Україні і приїхавши додому в росію ніхто з друзів та родичів не хотів слухати - парадокс но вони скоріше повірять зомбоящіку чім рідній людині. Тому вони й мріють про сильну руку щоб не займатися проблемами і не відчувати відповідальності за долю країни. Зараз відтік за кордон здорово- мислячого населення зростає. І якщо ця тенденція збережеться то російська нація приречена на деградацію, чи на другу КНДР грунт вже підготовлений.

Що треба було зробити Хуйлу ,щоб власний народ схвалив війну в Чечні з винищенням більш ніж 250 тисяч мирного населення, напевно треба було представити чеченських воїнів терористами і вбивцями – зірвавши пару домів з власним мирним населенням, чудова спецоперація ФСБ в якій всі свідки дивним чином померли, а головний свідок Литвиненко отруєний в Англії. Але російський народ проковтнув і це, і аплодував російським військовим які не входячи в села стирали все з лиця землі в Чечні разом з мирним населенням. Так це і є російський фашизм, який мало відрізняться від фашизму 3 – го рейху.
І тепер, що треба зробити, щоб російський народ підтримав війну в Україні. Спочатку вкинули в ЗМІ байки про утиски російської мови, байки про ненависть українців до росіян. Розповсюдили брехливу інформацію, що владу в Україні захопили фашисти. Ну вони всіх називають терористами та фашистами хто хоче повалити диктатуру і бути незалежним особливо від росії. Бо напевне бачать загрозу путінській диктатурі. Перекрутили інформацію про «Правий сектор» . Росіяни проковтнули і це, і мало хто цю інформацію поставив під сумнів. Парадокс але у «правому секторі» 70% російськомовного населення, та цю інформацію приховують від власного народу, ще безліч українців росіян по національності пішли захищати свою батьківщину Україну від соплеменників .А ці патріоти з «правого сектору» та інших добровольчих батальйонів першими встали на захист своєї Вітчизни, бо армії фактично в нас не було. І захищати свою Вітчизну чи від корупціонерів, чи від злочинців які прийшли до влади ,чи від загарбників це фашизм? Я думаю що ті росіяни, що так думають це стадо овець які слухають свого пастуха і свій шлунок. Потім були байки про розп`ятого хлопчика та інші. Це стало можливим при повному контролі ФСБ російських ЗМІ. Коверкаючи інформацію на угоду кремлю журналісти росії стали співучасниками злочинів кремля.
Маючи підконтрольні ЗМІ цей народ легко переконати, що НАТО хоче напасти на росію. Ще в СРСР американською військовою машиною лякали населення, щоб виправдати колосальні військові витрати в ущерб мирним програмам. Москва нічого не стала видумувати нового це зомбування продовжується і тепер. Но в росії дивним чином ніхто не говорить , що НАТО це сугубо оборонний блок і що росія сама хотіла вступити в цю організацію. За всю історію НАТО ні на кого не нападав, а участь у війні в Югославії та Іраку НАТО не було задіяно а брали участь тільки деякі держави члени НАТО по власній ініціативі так як і інші держави (Австралія ,Кувейт, Саудівська Аравія) . І тепер продовжується залякування російського народу просуванням НАТО до російських кордонів і під цим приводом можна розпочати війну в Грузії і Україні.

Щоб виправдатись перед своїм народом за нинішній економічний стан, кремлю постійно потрібно втовкмачувати в голову росіян байки про різних ворогів і проводити військові дії. Росія без війни і брехні не представляє свого існування. Едина в світі держава яка на протязі століть брехню поставила в ранг національної політики- це росія. Росіяни століттями прагнуть до сильної руки і цим самим знімають з себе відповідальність за дії влади, закриваючі свідомо очі на злочини кремля надаючи перевагу вірі в брехню і захищаючи на побутовому рівні різну неправду, вони дійсно вірять , що все що декларує кремль правда.

Українці же відчувають свою відповідальність за дії влади, а росіяни живуть за принципом влада десь там а ми самі по собі. Тому в росії ніколи не буде Майдана, а різні бандити типу Хуйла це усвідомлюють і користуються безвідповідальністю своїх громадян. Но Українці це зовсім інша нація в якої славетний дух воїнів князя Володимира, запорізьких козаків та січових стрільців поєднуються. з миролюбністю слов`янської нації. В українців генетично відсутня кровожадність , великодержавіе, схильність до насильства як і у всіх слов’янських народів на відміну від народу росії – гібриду фінських та азійських племен які жодним чином не відносяться до слов`ян про це писали російські і українські історики: дуже добре розповів про це Ярослав Дашкевич доктор історичних наук в книзі «Учи неложними устами сказать правду» (К.Темпора 2011г 818ст),також в романі дослідженні В. Белінського(Країна Моксель 2008р)в якої всі факти взяті с історичних джерел переважно російських. То що ми різні етноси писали і російські історики які не служили царям це «Скіфська історія» А.І Лизлова,» «Історія російська із найдавніших часів» В.М.Татіщева які стверджували що до 13 століття на землях моксель проживали тільки фінські племена. Цю точку зору підтверджують археологічні розкопки Уварова із досліджених 7729 курганів не виявили жодного слов`янського. Антропологічні дослідження А.П.Богданова і Вовка підтверджують відмінність фінського і слов`янського етносів. Ці історики писали правду на відміну від придворних істориків типу Карамзіна. Та в сучасній росії істориків які суперечать лінії кремля – заборонено. Відмінність істориків росії та України е те , що історики України служать науці, а історики росії служать своїм царям.
Всі ці видатні діячи заборонені в росії тому, що вони викривають головну брехню кремля ,те ,що Київська русь колиска братніх народів росії, України та Білорусі. По перше які вони брати - українці пересвідчувалися багато разів на протязі століть, пересвідчуються і тепер в Криму та на Донбасі. В цю брехню і зараз вірять росіяни, так як альтернативна думка по цьому питанні в росії не сприймається. В нас з росіянами різні етноси це підтверджують вчені різних країн. Мені досі не до кінця ясно навіщо кремлю наша історія Київської русі замітьте Київської, а не Московської. В росії є напевне своя історія. Але росіяни століттями займалися грабежами й поневоленням інших народів і їм показалося мало, а щоб захопити історію Київської русі необхідно Український народ винищити, кремль досі ніяк не може заспокоїтися Україна в них як кістка в горлі. Росіяни же свої злочини, які вчиняли століттями по відношенню до інших народів не визнають і це є різниця між дикунством і цивілізацію. ЦИВІЛІЗОВАНІ КРАЇНИ ВИЗНАЮТЬ СВОЇ ПОМИЛКИ І НЕ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ ГАНЕБНІ ФАКТИ З СВОЕЇ ІСТОРІЇ,РОСІЯНИ ЖЕ ВСЕ ТІЛЬКИ ВИПРАВДОВУЮТЬ , ВИЗНАТИ СВОЇ ПОМИЛКИ НАПЕВНЕ КИШКА ТОНКА. Наприклад Німеччина зробила правильні висновки і признала всі злочини 3-го рейху і це підтверджує, що ця країна європейсько – демократична. Україна також визнає і не заперечує ганебні факти своєї історії. І я рахую, що вона більш демократична, і більш європейська ніж деякі країни Євросоюзу.

Наприклад якщо брати дружню нам Польщу то вона теж не до кінця говорить правду, наполягаючи , що Волинська трагедія це звірства загонів УПА . Це як біле та чорне , говорячи про біле потрібно говорити і про чорне. А головне Поляки не задають собі питання чому б це Українцям було вбивати Поляків, напевне була якась вагома причина. А причина це перша кров, польські загони прийшли на нашу землю і першими почали вбивати мирних мешканців. В України ці докази є але Польська сторона робить вигляд ,що цього не бачить. І після цього як була пролита кров українські загони стали відповідати на беззаконня поляків своїм беззаконням, я не виправдовую Українців , які скоювали злочини проти поляків но я впевнений не українці першими почали цю різню. Підсумовуючи хочеться сказати що Україна визнала злочини своїх предків, Польща же не хоче вперто визнавати свої. Тому я рахую ми більш європейська демократія зараз ніж навіть Польська. Тільки коли держава визнає всі свої помилки вона може рахуватися Європейсько – демократичною країною.
Українці горда нація в якої на першому місці завжди була свобода, воля і віра в бога. Тому Українці завжди аналізували роботу своїх правителів, ще в козачину на зборах могли поміняти гетьмана. То й тепер наші люди генетично відчувають брехню і не виправдовують дію влади яка їх дурить. В Українців душа волелюбного народу, і як вони відчують брехню то відповідь від народу «майдан» як і древні часи.
По своїм діям люба імперія робить все однаково, що Римська, що Радянська, що російська – це захват чужих територій з привласненням майна, інтелектуального і фізичного люду. А російська імперія це остання імперія в світі і в основному за довгий час в росії крім добре воювати та робити зброю більше нічому не навчилися. Порівняйте села України і росії, які оселі у нас і у них і стане все зрозуміло. Тому вони без України не можуть бо самі так добре працювати не вміють. Натомість по п’янству росія перша в світі це точно. Російська нація спивається бо добре працювати вона не вміє окрім воювати. Росія за останні 500 років 250 воювала і в більшості випадків це були загарбницькі війни. Як відомо з історії люба імперія розвалюються, думаю і російська не мине цієї участі рано чи пізно. Бо народ в якого генетично передається жага до завоювання не має майбутнього.
А тепер про відмінності: Я пам`ятаю як в Криму спитали російського солдата чи буде він стріляти в українця, той відповів «да», а український солдат на це ж питання відповів «ні». І це ключове, ми мирна проєвропейсько - слов`янська нація ,а російська нація це гібрид фінських та азійських племен в яких жага до завоювання на 1 місці, і за століття ці риси стали домінуючими. І ця озлобленість на все і вся переросла з провладних коридорів до обивателя. І ці люди називають нас фашистами не усвідомлюючи що самі ними являються.
- Ми нація яка живе майбутнім, а росіяни живуть минулим. Є сучасний яскравий приклад в 2014р росія на Донеччині зірвала міст, а Євросоюз в2016р його відбудував. І це яскравий приклад хто в нас ворог, а хто товариш. Ось і вся різниця, і ось чому ми хочемо в ЕС бо там верховенство права і ніхто не краде твою землю.
- Ми на відміну від росіян ніколи не крали чужу історію, бо в нас є славетна своя.

- Ми не винищували під корінь інші народи, а в росії тільки при СРСР щезло 66 малих народів вмісті з їх культурами.
- Ми ніколи не нападали на росію- єдиний раз коли гетьман Сагайдачний підійшов до Москви і не палив це місто, а взявши викуп пішов. Росіяни же десятки разів нападали на Україну нищивши мирне населення починаючи з 1169р. коли Андрій Боголюбський спалив Київ вирізавши мирне населення так, що аж до нашесті Батия в 1240р кияни не оговталися. Та спаленням Батурина князем Меншиковим – в живих не лишили навіть дітей, та закінчуючи звірствами в Криму і Донбасі.
- Ми ніколи не палили книжок інших народів, а росіяни при різних царях не тільки палили українські книжки, а й забороняли читати писати, спілкуватися на рідній мові. І відомо з історії , що в світі тільки російські імперіалісти та німецькі фашисти боролися з книжками. Про це в росії не говорять бо мабуть соромно.
- Ми воїни світла і добра вони воїни тьми. Українці хоронять своїх воїнів як героїв стоячи на колінах, росіяни поспіхом без свідків залякуючи родичів, а з 2016р спалюючи в крематоріях ставлячи штамп безвісті пропавшего.
- Ми воюємо за свою землю захищаючи власний народ, вони воюють за чужу землю та за гроші І за інтереси царів.
- Ми не розстрілюємо полонених в росії це вже норма. Це і е різниця між цивілізацію та дикунством.
- В українців хвата духу не виконувати злочинні накази в росіян же виконують накази як роботи бомблячи Алепо. Російська нація перетворилася в більшості на націю рабів з менталітетом фашистів. Вони готові терпіти економічні негаразди, щоб догодити своєму царю.
- У них віра в царя , у нас віра в народ і бога.
- Ми живемо своїм заробленим вони живуть награбованим чужим за багато століть, як фізично так і інтелектуально.
- У нас державні символи свої історичні в них чужі – герб росії двухглавий орел це герб Візантії, прапор триколор це перевернутий голландський прапор Гімн це гімн бувшого СРСР з новими словами.
- Ми пишаймося своїми традиціями, землеробством, трудолюбіем, гостинністю, вони гордяться своєю зброєю і горілкою.
- В росіян національна риса насилля і п’янство в українців національна риса працьовитість і гостинність.

- В українців толерантність до інших народів в росіян же нетерпимість до інших народів, опонентів, суперників , агресивна схильність до шовінізму і великодержавію перед іншими народами.
- В росіян головна риса це імперсктість за ради якої вони пробачають все своєму царю. УКРАЇНЦІ ЖЕ НЕ ВИЗНАЮТЬ ЗА ВЛАДОЮ право гнобити себе в ім`я більш глобальних задач.
- Для українців людське життя має велику цінність кожну смерть коментує телебачення, а для росії десятки трупів навіть не привід для новин.
- Українці відрізняються від росіян політично – ми більш зріла нація і тягнемося до прогресивної Європи, росіяни тягнуться більш до середніх віків .Хуйло це відображення характеру росіянина.
- Хуйлезм це сучасний сталінізм з підтримкою російської церкви.

Дуже добре про росіян сказав видатний російський філософ И.А.Ильин (1882 – 1954) «Росия самая паскудная, до блевоты мерзская страна во всей мировой истории .Методом селекція там вывели моральних уродов у которых само понятие добра и зла вивернуто на изнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир». Я думаю точніше не скажеш.
Ця війна зменшує % патріотів в державі і мені шкода що передові люди зараз гинуть на війні і не зможуть передати свої гени наступним поколінням. А ті що ховаються це боягузи які далі будуть розмножуватися, напевно в основному це нащадки тих народів росії які віками переселяла росія на землі України. В них менталітет раба тому вони думають тільки про свою шкуру. В нас тисячоліттями виховувалися чоловіки в яких головне призначення захист своєї землі, міста, оселі, родини. І це головна риса чоловіка Українця.
Недавно прочитав в інтернеті: «Росия это такая страна, где солдат хоронят тайком и со стыдом, а сыр демонстративно и с гордостью.» На жаль це сьогодні аксіома. ДУЖЕ СИЛЬНО І ПРАВДИВО СКАЗАНО. Немає в світі більше держави , окрім росії, яку би видатні соплеменники та видатні діячі всього світу так хаяли. Наведу пару прикладів:
Лев Толстой: «За что не люблю русских – ничего не хотят знать. А начинаешь объяснять – посылают куда по дальше.»
Академик Иван Павлов: «Должен высказать свой печальный взгляд на русского человека – он имеет такую слабую мозговую систему, что не способен воспринимать действительность как таковую».
Анна Белинская: «Я не могу сказать, что я ненавижу русских. Ненависть — это не то слово. Нельзя, к примеру ненавидеть сифилис. От сифилиса нужно защищаться и сифилис нужно уничтожать. Русские это сифилис человечества и не более того».
Карл Маркс в своей работе «Разоблачение дипломатической истории 18 века» писал: «Россия, не имеющая ни какого отношения к Руси, и получившая, вернее укравшая свое нынешнее название, в лучшем случае в 18 веке, тем не менее нагло претендует на историческое наследие Руси, созданной на 800 лет раньше. Однако Московская история – это история Орды, пришитая к истории Руси белыми нитками и полностью сфальсифицирована.»

Фридрих Энгельс: «Любой захват территории, любое насилие, любое угнетение Россия осуществила не иначе как под предлогом просвещения, либерализма, освобождения народов.»
Михаил Салтыков- Щедрин: «Если русским предоставить выбрать себе предводителя, они выбирают самого лживого, подлого, жестокого, вместе с ним убивают ,грабят, насилуют в последствии сваливают на него всю вину. Спустя время церковь провозглашает его святым.»
Збигнев Бжезинский: «Россия больной и заразный зверь. Добить эту язву на теле планеты – задача любого здравомыслящего человека.»
Уинстон Черчилль: «Мне говорили что русские не являются человеческими существами. В шкале природы они стоят ниже орангутангов».
Фридрих Энгельс: «Что касается россии, то ее можно упомянуть лишь как владелицу громадного количества украденной собственности, которую ей придётся отдать назад в день расплаты».
Отто фон Бисмарк : «Договор подписанный с россией не стоит бумаги на которой написан.»
И.С.Шмелёв: «Русские – народ, который ненавидит волю, обожествляет рабство, любит оковы на своих руках и ногах, любит своих кровавых деспотов, не чувствует никакой красоты, грязный физически и морально, столетиями живет в темноте, мракобесии и пальцем не пошевелил к чему-то человеческому, но готовый всегда неволить, угнетать всех и вся , весь мир. Это не народ а историческое проклятие человечества».
Михаил Булгаков: «Не народ, а скотина, хам, дикая орда душегубов и злодеев».
Максим Горький: « Наиважнейшею приметою удачи русского народа есть его садистская жестокость».
Иван Тургенев: «Русский есть наибольший и на наглейший лгун во всем свете».

У. Черчиль: «Эти русские непредсказуемы. Они уморили своих крестьян голодом. Они затопили плодороднейшие земли, чтобы сделать электростанции. Они загрязнили урожайные районы отходами от ядерной промышлености. У них небольшая плотность населения, но и при этом они ухитрились загадить свою страну настолько, что теперь вынуждены покупать зерно. Я думал, что умру от старости. Но когда россия, кормившая ранее всю Европу хлебом, стала закупать зерно, я понял, что умру от смеха. Сталин захватил огромную аграрную страну и превратил её в сырьевой придаток и ядерную помойку. Только один Ленин мог бы вывести русских из этого болота, куда он сам их завёл. Но Ленина они успешно отравили. Через пару поколений они ещё или уже деградируют и не смогут даже самостоятельно добывать полезные ископаемые. Народ будет вымирать, а диктаторы и их слуги будут жить, покупая у нас предметы розкоши и продавая соседним странам концессии… Для русских лидеров это самый выгодный бизнес. Так что если мы сможем предотвратить их военную агрессию, то в интересах Великобритании, да и прочих Западно-Европейских стран, сохранять СССР как можно дольше: это выгодная сырьевая база и хороший рынок сбыта морально устаревшей продукции. Они уничтожают у себя кибернетику и генетику – тем лучше для нас, мы будем продавать им семена и электронные устройства. Кроме того за символическую плату в россию можно будет сбывать ядерные отходы. Достаточно остановить советскую экспансию, и они уничтожат себя сами без каких бы то ни было активных действий с нашей стороны…
А.Солженицын: «Нет в этом мире мельче, сволочнее и хамовитие особи, чем кацап. Рождённый в нацисткой стране, вскормленный пропагандой нацизма, этот ублюдок некогда не станет человеком. У его страны нет друзей – либо халуи , либо враги. Его страна способна только угрожать, унижать и убивать. И за сохранения этого статуса Россией рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни своего народа. Воистину кацапы звери. Лютые, кровожадные, но смертные.»
Таких думок видатних людей сотні я тільки вибрав ті які більше мені сподобалися. Но кремль запізнився, в нас виросло ціле покоління , яке не знае совка і яке не стане на коліна. Ці молоді люди будуть на смерть стояти за свою свободу як тисячоліттями стояли наші предки від будь-якого загарбника. Вони більш зрілі, більш стійкі до пропаганди, більш патріотичні і вже зараз ясно Хуйло програв.

http://patrioty.org.ua/blogs/natsiia-ukraina-my-i-vony-pro-vidminnosti-mizh-ukraintsiamy-ta-rosiianamy-152713.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.