,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Популярные статьи
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


УКРАИНА И ПОЛЬША РАЗРАБОТАЮТ НОВУЮ СИСТЕМУ ПВО
0
Об этом сообщает «Укрінформ» 9 января с.г., ссылаясь на представителя польской компании Романа Мушаля.

«Польская компания WB Electronics и «Укроборонпром» планируют работать над совместной разработкой систем ПВО средней дальности», — говорится в сообщении.

В частности, по словам Мушаля, проект предусматривает совместное создание системы ПВО с использованием украинских управляемых ракет средней дальности Р-27.

Он также добавил, что большинство необходимых компонентов установки, в частности, двигатель и головки самонаведения, уже готовы.

Мушаль заметил, что производство систем ПВО в Польше начнется примерно через три года.

Сообщается, что новые оборонительные системы будут оснащены установкой вертикального пуска. А сами системы будут установлены на польских грузовиках модели Jelcz 662D.
opk.com.ua

У ПОЛЬЩІ ПРЕДСТАВИЛИ ПРОЕКТ ЗРК З УКРАЇНСЬКИМИ РАКЕТАМИ
УКРАИНА И ПОЛЬША РАЗРАБОТАЮТ НОВУЮ СИСТЕМУ ПВО
Про це під час конференції «Виклики та розвиток протиповітряної оборони Республіки Польща. Оборона Польщі 21 століття», що пройшла 28-29 листопада 2018 року у місті Демблін, розповів представник компанії Роман Мушал, повідомляє Defense Express.

Як повідомив Р. Мушал, в основі нового проекту ЗРК має бути зенітна ракета створена на базі відомої авіаційної ракети Р-27, яка серійно виготовляється в Україні на ДАКХ «Артем», що входить до складу ДК «Укроборонпром», і постачається у Польщу для оснащення винищувачів МиГ-29.

Представник WB Electronics розповів, що вже створено більшість необхідних елементів – двигун, паливо та головка самонаведення. За його прогнозами, час необхідний для розгортання виробництва в Польщі складає близько трьох років.

Також, в рамках конференції, був представлений проект «Дослідження можливості підвищення ефективності системи Patriot PAC-3 з використанням модернізованих високоманеврових ракет класу «повітря-повітря» Р-27 WICHER».
УКРАИНА И ПОЛЬША РАЗРАБОТАЮТ НОВУЮ СИСТЕМУ ПВО


Стенди компаній WB GROUP та PGZ на конференції «Виклики та розвиток протиповітряної оборони Республіки Польща. Оборона Польщі 21 століття» / Фото: ŚWIECZAK

Запропоновано використовувати в якості шасі ЗРК вантажний автомобіль Jelcz 662D з двомісною неброньованою кабіною та місцем для відпочинку. Повна маса шасі (максимальне навантаження) – 14000 кг (11000 кг). Комплекс зможе використовувати 3 види модернізованих ракет Р-27 WICHER з ефективним діапазоном 40 км –

З інфрачервоною головкою самонаведення (WICHER-ЕТ) з дистанцією перехоплення цілі до 30 км
З активною радіолокаційною ГСН (WICHER-ЕА) з дистанцією перехоплення цілі до 25 км
З пасивною радіолокаційною ГСН (WICHER РЕР 27-ЕА) з дистанцією перехоплення цілі до 100 км

УКРАИНА И ПОЛЬША РАЗРАБОТАЮТ НОВУЮ СИСТЕМУ ПВО


Пускова установка, варіанти ракет та ГСН до нового польського комплексу ЗРК середньої дальності з українськими ракетами Р-27 WICHER від WB Electronics / Фото: ŚWIECZAK

Нагадаємо, у 2017 році стало відомо, що «Укроборонпром» запропонував польському MO спільну розробку системи ППО малої дальності R-27 ADS (Air Defence System), з використанням українських авіаційних ракет Р-27. Однією з учасниць проекту ЗРК Narew мала стати й WB Electronics. Польські компанії були повинні розробити наступні компоненти комплексу: радіолокаційну станцію повітряного спостереження, радар наведення ракет, рухому станцію запуску, пасивну оптоелектронну систему спостереження за повітрям і систему наведення ракет, систему наведення і контролю бойової ситуації та зв’язку між елементами ЗРК.

За попередньою інформацією було заплановано перші демонстраційні вогневі випробування ракет з землі, використовуючи польську радіолокаційну станцію в Україні, в червні 2017 року. Демонстрація системи Narew мала відбутися у червні 2018-го, а в листопаді цього ж року мали відбутись приймальні випробування польськім МО. При цьому організація виробництва компонентів системи компаніями PGZ та WB Electronics (зі сторони Польщі) та ДАКХ «Артем» (зі сторони України) була запланована на літо 2018 року, а запуск серійного виробництва – на листопад 2019 року.

Варто зазначити, що ДК «Укроборонпром» вже деякий час намагається розробити на базі ракет Р-27 комплекс ЗРК й декілька разів представляв його окремі компоненти. Також цікавим є той факт, що зенітні ракети Р-27 дійсно здатні запускатися с землі й вражати повітряні цілі (навіть не модернізовані). Це було практично доведено під час бойових дій у Ємені, де місцеві військові угрупування хуситів запускали такі ракети з кустарних установок з направляючими, встановленими на невеликі вантажівки, по бойових літаках «Саудівської коаліції».
opk.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.