,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Порошенко особисто зателефонував кореспонденту ТСН, аби спростувати інформацію про відпочинок в Іспанії
0
Президент Порошенко особисто зателефонував журналістці ТСН, аби відхреститися від відпочинку у Марбельї Порошенко особисто зателефонував журналістці ТСН, аби відхреститися від відпочинку у Марбельї Петро Порошенко особисто зателефонував кореспонденту ТСН Ользі Василевській, яка готувала сюжет про його ймовірний відпочинок в іспанський Марбельї, аби спростувати інформацію, викладену в матеріалі. Про це йдеться у випуску ТСН.19:30.

Коли цей матеріал готувався, за півгодини до ефіру 6 серпня, з Адміністрації Президента зателефонували автору сюжету Ользі Василевській і повідомили - з нею особисто хоче поспілкуватися президент України.

Прес-служба президента повідомила йому про те, що журналістка ТСН проанонсувала матеріал на своїй сторінці у Фейсбуці, першим реченням посту було - "В пошуках Петра Олексійовича довелось піднятися на найвищу гору в Марбельї". Журналістці президент сказав, що ніколи не відпочивав у Марбельї, що це замовна спланована проти нього акція, що він не знає де відпочивали його діти, і це їхня особиста справа.

Виявилося, що його прес-служба повідомила йому про те, що кореспондент проанонсувала матеріал на своїй сторінці у Facebook, першим реченням посту було - "В пошуках Петра Олексійовича довелось піднятися на найвищу гору в Марбельї".

Петро Порошенко після ввічливого привітання почав говорити, що ніколи не відпочивав у Марбельї, що це замовна спланована проти нього акція, що він не знає, де відпочивали його діти, і це їхня особиста справа. На запитання - де він відпочивав, чи відпочивав узагалі, чому президентський борт тиждень перебував у Відні - президент не відповів.

"Хочу вам повідомити, що зараз я знаходжусь на робочому місці, в Києві, Україна, на вулиці Банкова. Я дуже щасливий, що, дякуючи моїй скромній особі, ви, особливо за рахунок найбільшого олігарха, змогли відвідати Іспанію і відпочити там, - сказав Порошенко. - Єдине, що скажіть, що ні в цьому, ні в минулому році, ні на найбільшій, ні на найменшій горі, ні в в Марбельї, ні в іншій частині, крім Мадриду і Сантьяго-де-Компостела, я не був".

На запитання кореспондента про те, чи є у президента вілла у Марбельї та що президентський борт робив у Відні вісім днів, Порошенко не відповів і поклав слухавку.

Зазначимо, що на офіційні запити про відпустку президента жодної відповіді протягом чотирьох днів із Адміністрації Президента до особистого дзвінка Порошенка не надійшло.
ТСН припускає, що Порошенко на тиждень відправився у неанонсовану відпустку

Президент України Петро Порошенко, ймовірно, провів тиждень у відпустці. Остання його поява була вісім днів тому - під час урочистостей з приводу річниці хрещення Русі. Після цього - жодної публічної діяльності. Хоча, за негласними правилами, президентська адміністрація має повідомляти про перерву в роботі президента.
tsn.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.