,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Міхеїл Саакашвілі: Реформи Україні вже не допоможуть
+1
Про це заявив третій Президент Грузії Міхеїл Саакашвілі під час прес-конференції у польському місті Перемишль. Пряму трансляцію веде телеканал ZIK.

«Чому провалюються всі Майдани? З часу першого Майдану ми вимагали, щоб суспільство отримало владу і навчилося будувати свою державу. І всі Майдани мали на меті покласти кінець корупції. І справа не в тому, що природа політиків є корупційною, а в тому, що сама структура держави є безнадійною», – підкреслив Саакашвілі.

Так, певен політик, в Україні за 25 років незалежності так і не було побудовано держави. А те, чим зараз пишаються так звані лідери, абсолютно непридатне для розвитку країни.

«Невдовзі в Україні будуть вибори. Але хіба хтось ще сподівається на те, що якщо прийде «Він», чи Вона», або ж «нові обличчя», то вони не стануть «Порошенком, Януковичем, або Кучмою»? Стануть, і ще як! Вони вже готуються стать такими.

Або ж якщо прийдуть нові депутати, то вони не стануть «Льовочкіними» і тому подібне. У них в генетичному коді закладено, що вони будуть точно такими ж», – наголосив Саакашвілі.

На його думку, будь-які реформи в Україні приречені на провал. «Скільки не будуй на піску – це все розвалиться», – вважає Саакашвілі.

«Я завжди говорив, що Україна – це унікальна країна. Вона знаходиться в унікальній позиції для створення принципово нової держави та може стати найцікавішою країною в світі.

Україні потрібні не реформи, оскільки вже не допоможуть країні. Якби в Україні проводилися реформи, коли їх робив Бальцерович у Польщі, то Україна була б зараз зовсім в іншій ситуації.

Друга можливість була, коли Ющенко прийшов до влади, але і тоді нічого не було зроблено. Відтак, потрібна абсолютно нова система», – підкреслив Міхеїл Саакашвілі.

zik.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.