,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна поставлена на паузу
-2
Перша, найголовніша. Це те, що українська влада не тримає слово не тільки перед своїми громадянами, що найважливіше, обіцяє одне – робить друге. Але вона так само не тримає слово і не є договороспроможною у відносинах із зарубіжними партнерами. І не тільки у Мінському форматі, а й у двосторонніх відносинах з ЄС, США й іншими державами. Вона бере на себе зобов’язання, а потім їх не виконує. Навіть ті, де гаряче обіцяє. Це відносини із Світовим банком, МВФ. Коли немає договороспроможності, шукати рішення Волкеру чи будь-кому іншому самому високому представнику – дуже важко.

Друга причина, чому затримується вирішення питання пошуку миру – це внутрішній політичний графік в Україні. Нинішній владі залишилось менше року. А пакет рішень, який лежить на столі із залученням міжнародної миротворчої місії – передбачає виконання абсолютно чітких і прив’язаних до часу зобов’язань, включаючи Україну. Цей період вимірюється не місяцями, а роками. Три, а то і п’ять років. Тому очевидно, що наші зарубіжні партнери, які налаштовані на пошук миру, ЄС і США, будуть чекати завершення президентських виборів в Україні. Їм потрібно зрозуміти, чи обере країна договороспроможного президента. Бо президент, згідно Конституції, є ключовою фігурою у сфері зовнішньої політики і політики безпеки. А саме про цю сферу зараз йдеться. Тоді з’явиться шанс на прискорений пошук миру.

При тому, безумовно, нинішні ускладнені відносини поміж Росією, США та Європою, так само об’єктивно затягують пошук мирного рішення.

Волкер ще раз побачив, що відбувається на лінії зіткнення, що відбувається всередині України, він почув думки парламентських фракцій, але зараз я не очікую жодних зрушень.

Те ж саме стосується і проведення реформ в Україні. Чекати якихось системних змін не доводиться. Їх потрібно було планувати і робити тоді, коли у президента був рейтинг майже 55%. Коли впала довіра і разом з нею і рейтинг – ніяких реформ уже не буде. Головне, не наробити ще більше стратегічних помилок, які потрібно буде розгрібати місяцями або роками. Оце очікування мінімум на сьогодні. obozrevatel.com

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.