,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кількість субсидіантів в країні досягла 65% - Г.Зубко
0
Одним із завдань Фонду буде часткове повернення субсидій на фінансування заходів із енергоефективності. Коли в 2019 році почнеться монетизація субсидій, то в будинках, де проведена модернізація, частина зекономлених субсидій повинна повертатися до Фонду.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна, повідомляє Урядовий портал.

За його словами, Фонд буде запущений саме для роботи з багатоповерхівками. «Ми розраховуємо, що до Фонду прийдуть ОСББ, не важливо - є у них субсидіанти чи ні. Якщо субсидіанти блокуватимуть рішення, то, можливо, на їх частку з метою мотивування буде надаватися додаткове співфінансування. Якщо ми готові співфінансувати 40% на ОСББ, то на отримувачів субсидій будуть виділятися додаткові 9%», - підкреслив Геннадій Зубко.

Також Геннадій Зубко розповів, що на сьогодні кількість субсидіантів в країні вже досягла 65%.

«Сьогодні кількість субсідіантов в країні досягло практично 65%. Парадокс в тому, що чим менше місто і чим менше багатоповерховий сектор, тим більше там субсідіантов. Тому рішення про проведення енергоефективних заходів на загальних зборах співвласників іноді ставиться під загрозу небажанням самих жителів: так, холодно, стіни вологі, але за нас платять - і нас все влаштовує. Мотивувати їх тим, що вартість житла збільшиться після модернізації мінімум на 20%, також складно», - зауважив Геннадій Зубко.
osbb.jkg-portal.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.