,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україну назвали найдешевшою країною Європи
0
За даними дослідження, вартість життя в Україні на 61,64% нижче, ніж в США (сукупні дані по всіх містах, орендна плата не враховується). Орендна плата в Україні на 75,48% нижче, ніж в США (середні дані по всіх містах).

Так, дослідники використовували вартість життя в Нью-Йорку як число "100", тому кожна країна була оцінена по відношенню до цін в Великому яблуці.

"Дивлячись на наведені результати, досить помітно, наскільки географічно сконцентровані найдешевші країни світу. Навпаки, найдорожчі країни світу розкидані всюди," - йдеться в повідомленні.

Є досить виразний розрив, коли мова йде про вартість життя в Європі. Якщо вам потрібен супер дешева відпустка в Європі, тоді ви повинні відправитися на Балкани і далі.

Найбільш доступною країною Європи є Україна, яка займає 113-е місце в світовому рейтингу, за нею йдуть Косово на 109-му і Молдова на 101-му.

Дешевше, ніж в Україні можна прожити тільки в Пакистані та Єгипті. Також серед лідерів найдешевших країн - Індія, Туніс, Косово і Грузія.
Україну назвали найдешевшою країною Європи

Швейцарія - найдорожча країна в Європі, яка займає друге місце в світі. Життя в країні шоколаду, сиру і гір явно йде з досить високою вартістю.
Україну назвали найдешевшою країною Європи

Для створення індексу Numbeo збирає величезну кількість інформації з тисяч всесвітніх внесків, орієнтуючись на споживчі витрати і ціни. Існує близько п'ятдесяти чинників, починаючи від ціни на страви в ресторанах і закінчуючи членством в спортзалі, пляшками вина і капучино.
Україну назвали найдешевшою країною Європи

Україну назвали найдешевшою країною Європи

unn.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.