,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна запланувала імпортувати катарський газ через термінал у Польщі - ЗМІ
0
Про це повідомляє портал wnp.pl.

"Плани України - це чудова інформація для Польщі, це може означати збільшення використання об'єкта у Свіноуйсьці", - йдеться у повідомленні.

Наголошується, таке рішення буде не лише забезпечувати заробіток газопроводу та компанії Gaz-System (польський газовий оператор, здійснює реверс газу з Польщі до України, - Ред.), але також зниження цін на службу регазифікації.

Таким чином, Україна буде йти "слідами" Польщі, яка багато років тому намагалася диверсифікувати напрямки постачання, у тому числі через інвестиції в термінал СПГ(скраплений природний газ, - Ред.).

"Для Gaz-System, можливо, транспортування СПГ в Україну дозволить заробити на регазифікації, а також транзитній платі", - підкреслили у повідомленні.

Газовий термінал у Свіноуйсьці, призначений для прийому танкерів зі зрідженим газом, почав роботу в червні 2016 року. Термінал належить "Polskie LNG S.A.", яка є дочірньою компанією Gaz-System.

Нагадаємо, 20 березня президент Петро Порошенко заявив, що Катар готовий надати Україні природний скраплений газ. Перемовини по диверсифікації джерел газопостачання відбулися у ході офіційного візиту Порошенком Катару.tyzhden.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.