,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Республіканці в Конгресі США не знайшли доказів змови Росії і Трампа
0
Після року розслідування представник Техасу республіканець Майк Конавей заявив, що комітет завершив проведення десятків опитувань за участю свідків і поділиться цією доповіддю з демократами у вівторок, 13 березня.

Громадськість не побачить звіт до тих пір, поки демократи не розглянуть його, і розвідувальне співтовариство вирішить, яка інформація може стати загальнодоступною. Зазначається, що цей процес може зайняти тижні.

Як зазначається в публікації, проект доповіді "обов'язково порадує Білий дім і обурить демократів комітету, які ще не бачили цього документа".

Очікується, що демократи опублікують окремий звіт з абсолютно іншими висновками.

Раніше Трамп неодноразово заявляв, що між його президентською передвиборною кампанією і Росією "не було ніякої змови".

Водночас чотири людини з оточення Трампа були обвинувачені або визнані винними за звинуваченням в таких зв'язках.

Нагадаємо, після виборів президента США восени 2016 року Центральне розвідувальне управління США дійшло висновків, що хакерські атаки з боку Росії на офіційні установи в США під час президентської кампанії були спрямовані безпосередньо на підтримку Дональда Трампа, а не на дискредитацію самого процесу демократичних голосувань.

Пізніше національна розвідка США виклала в публічний доступ незасекречену версію доповіді про "втручання Росії у вибори". Документ має і секретну версію, яку раніше представили Бараку Обамі і Дональда Трампа.

Згідно з документом, президент Росії Володимир Хуйло наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на вибори в США.nv.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.