,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Зустріч Порошенка з блогерами: PayPal — за, але не у пріоритеті
0
Про деталі зустрічі розповів блогер Віктор Трегубов на своїй сторінці в Facebook.

"Так, ходив. Так, говорив з президентом. Вдруге, вперше було два роки тому. Ні, не хочу писати дуже довге простирадло розповіді про це ... Згадувати буду епізодично і швидше в плані "повірив - не повірив тому, хто говорить", - пише Трегубов.

За словами блогера, Глава держави очевидно підтримує ряд нововведень, як податок на виведений капітал, але проти скасування мажоритарної системи.

"Податок на виведений капітал - так, підтримує, просуває, вважає приводом порадіти. Служба фінансових розслідувань - так. І ще ряд заходів щодо спрощення життя середньому бізнесу ...

PayPal - за. Видно, що щиро. Але явно не в пріоритеті.

Виборча реформа (грубо кажучи, скасування мажоритарки) - проти з фінальним переведенням стрілок на Раду ", - розповідає блогер.

Він також зазначає, що Порошенко бачить введення миротворців ООН як головне врегулювання питання на Донбасі.

"Миротворчу місію збирається дотиснути. І це таки базове бачення врегулювання східного питання. Ну або президентові вдалося створити у мене таке враження", - пише Трегубов.

Крім того, Президент прокоментував свою нещодавню заяву про те, що міжнародні донори не можуть диктувати Україні закони.

"Щодо співробітництва з МВФ - у мене склалося враження, що сваритися не має наміру (його все ж зацитував в медіа з явним перегином в бік посилення), але збирається активно торгуватися", - наголосив він.

За словами Трегубова, один з гостей запитав, чи не хоче спростити діючий інститут реєстрації: "Тут президент реально задумався і почалися обміни "за" і "проти". Посилався на кейс ректора податкової академії Мельника, який до виборів зареєстрував всіх студентів в гуртожитку. Як мені здалося - не проти, але і не за, проблематику знає, чи не проти підтримати адекватну модель рішення, але, схоже, не вважає пріоритетом".

Як відомо, торік ВРУ провалила законопроект, який полегшив би вихід на український ринок PayPal, Apple Pay, Google Wallet та інших міжнародних платіжних систем.

Податок на виведений капітал, який може бути введений замість податку на прибуток з 1 січня 2019 року, передбачає оподаткування дивідендів за ставкою 15% і прирівняних до дивідендів платежів за ставкою 20%.
ukrinform.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.