,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Націнка супермаркетів на продукти харчування сягає 500% - експерт
0
Таке зазначив в ефірі програми «Київ Live» телеканалу «Київ» економічний експерт Олексій Лупоносов.

Він наголосив, що ці націнки магазинів потрібно обмежувати. «Мають бути граничні націнки. Супермаркети вже мають 100-відсоткову націнку, а вони роблять ще 400-500%».

«Цією проблемою мав би опікуватися Антимонопольний комітет. Але у нас зараз немає навіть служби, куди люди могли б поскаржитися задля відстоювання своїх прав як покупців. Ця служба була скасована», - зауважив експерт.

За його словами, на збільшенні цін на харчові продукти сьогодні виграють лише посередники [супермаркети]. Виробнику це не вигідно. Він взагалі не має доступу до покупця. «Колись ми глузували з Азарова, що він створив ринок, де виробники пропонували дешеву продукцію. Але саме такі ринки нам зараз потрібні. Має приїхати виробник продукції та продати її за своєю ціною. Адже якщо є посередник, то відразу йде націнка», - сказав Олексій Лупоносов.

Тому, на думку експерта, держава має обмежити прибутки посередників і не дозволяти робити націнку більше 100 відсотків. Також необхідно створити торговельні майданчики, де безпосередньо виробник має пропонувати свою продукцію безпосередньо споживачу, запропонував експерт.

kievtv.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.