,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Порошенко доручив арештувати активи «Газпрому» у разі невиконання компанією рішення арбітражу
0
Президент України Петро Порошенко заявив, що у разі невиконання «Газпромом» рішення Стокгольмського арбітражного суду його активи будуть арештовані.

Про це він сказав під час засідання Ради національної безпеки та оборони України передає Укрінформ.

«Якщо «Газпром» не сплатить ці гроші, а я так розумію, що він почав це робити ще вчора, НАК має добитися арешту активів Газпрому і забезпечення виконання цих рішень», — сказав Порошенко. Він також додав, що позиція «Газпрому» матиме геополітичні наслідки. Як повідомляло Громадське радіо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги Нафтогазу щодо компенсації за недопоставлені Газпромом обсяги газу для транзиту.

Російський «Газпром» підтвердив, що, згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу, зобов’язаний виплатити «Нафтогазу України» 2,56 млрд доларів. Пізніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що «Газпром» не виконує рішення арбітражного суду.

У коментарі для Громадського радіо оператор оперативних комунікацій Укртрансгазу Ігор Кравчишин розповів, що Росія знизила тиск в транзитній газовій трубі на понад 15%. За його словами, на практиці це значить, що для того, щоб забезпечити стабільний транзит до країн Євросоюзу Україні потрібно докладати додаткових зусиль і ресурсів. Ігор Кравчишин додав, що наразі Україна це робить успішно.
hromadskeradio.org

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.