,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Субсидії українців різко "схуднуть"
+1
В Україні з 1 травня вже два роки поспіль скорочують соціальну норму споживання послуг ЖКГ, виходячи з яких призначаються субсидії. І вони знову будуть зменшені. Для тих, хто опалює будинок або квартиру газом, з 1 травня минулого року субсидію стали призначати виходячи з норми 5 куб. м на 1 кв. м опалювальної площі, тоді як раніше діяла норма 5,5 куба.

Також рік тому Кабмін знизив нормативи споживання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими або квартирними приладами обліку: з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1 кв. м опалювальної площі в місяць в опалювальний період.

Нормативи по електричної енергії для індивідуального опалення були знижені з 65 кВт / год до 51 кВт / год на 1 кв. м опалювальної площі.

Не виключено, що в цьому році нас чекає нове урізання, тому що раніше в уряді були озвучені плани знизити соціальну норму щодо газу до кінця 2019 року до 4 кубометрів на метр площі. За усі послуги, які споживач використовує понад ці норми, йому доведеться платити за повним тарифом.

Також в травні уряд може підняти мінімальну зарплату. Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що уряд розгляне це питання за підсумками першого або другого кварталу. Тобто мінімалка може вирости чи з 1 травня, то чи з 1 серпня. У Кабміні обіцяють її підвищити до 4100 грн.

Правда, експерти попереджають, що це може мати і негативні наслідки. Справа в тому, що без відповідних темпів зростання економіки ми можемо отримати додаткову інфляцію і девальвацію курсу національної валюти.businessua.com

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.