,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Газпром" відмовився постачати "Нафтогазу" оплачений газ
0
Російська компанія "Газпром" відмовилась постачати НАК "Нафтогаз України" оплачений газ. Про це повідомляється на сайті "Нафтогазу".

При цьому у "Нафтогазі" вважають відмову "Газпрому" порушенням рішення Стокгольмського арбітражу.

"Компанія розцінює відмову Газпрому від постачання оплаченого газу як порушення договору та невиконання рішення арбітражу. Нафтогаз планує вимагати від Газпрому компенсації збитків, понесених в результаті цього порушення", — наголосили у компанії.

За словами голови правління "Нафтогазу" Андрія Коболєва, за чотири роки закупівлі Нафтогазом газу у європейських постачальників не було жодного випадку, коли б компанія не отримала паливо, за яке заплатила.

"Ми зробили передоплату за російський газ, оскільки виконуємо рішення Стокгольмського арбітражу. Відмовляючись постачати газ, за який було внесено передоплату, Газпром унеможливлює виконання Нафтогазом рішення суду щодо закупівлі мінімальних контрактних обсягів газу", – зазначив він.

Також "Нафтогаз" закликав європейських партнерів проаналізувати надійність контрагента, який може виставити рахунок, отримати гроші і відмовитись постачати газ.
tyzhden.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.