,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Роботу Київського метрополітену блокує Фукс з «кремлівського пулу» кримінальних бізнесменів
0
Про це повідомила радниця начальника КП «Київський метрополітен» Наталя Макогон програмі «Схеми», зазначає «Радіо Свобода».

«На сьогоднішній день просто ситуація загрожує тим, що не можна проводити в звичайному режимі підприємству всю його діяльність», — сказала вона.

«У нас є, звичайно, запаси, які ми зробили заздалегідь, і, в принципі, метрополітен — це те підприємство, яке завжди має якийсь запас міцності. І, назвемо це „на вимогу“, нам дають можливість закуповувати найнеобхідніші деталі. Але, скажімо, жвавості підприємство немає. Тобто, розвитку підприємство не має», — зазначила Макагон.

Видання зазначає, що таке становище пов’язане з угодою, яку в 2009 році підписало КП «Київський метрополітен» на поставку 100 вагонів метро з компанією-переможцем тендеру «Укррослізинг».

Станом на 2018 рік, з’ясували журналісти, загальний борг Київського метрополітену перед «Укррослізинг» становить майже 2 мільярди гривень.

З них менше половини — заборгована плата за самі вагони метро, а більше мільярда гривень — коефіцієнт коригування, що виник через зміну валютного курсу.

За даними видання, метрополітен підписав з «Укррослізинг» додаткову угоду, в якій сторони прив’язали суми виплат до курсу долара.

Саме цей пункт вже у 2014 — 2016 роках через різке знецінення української валюти призвів до додаткового боргу в понад мільярд гривень.

Засновником «Укррослізингу» була кіпрська фірма, яка, за даними видання Наші гроші, близька до оточення соратника Віктора Януковича, колишнього народного депутата Партії регіонів і бізнесмена Юрія Іванющенка.

У 2010 році в складі бенефіціарів з’явилася також фірма, підконтрольна російському Внєшекономбанку.

Зараз бенефіціаром компанії в українському реєстрі вказано Павла Фукса, який володіє нею через свій кіпрський актив «Укррослізинг Сайпрус Лімітед».

Павло Фукс — бізнесмен, який народився у Харкові, потім перебрався до Москви, де прожив тривалий час і заробив капітал. За його словами, він відмовився від російського громадянства, а у 2015 році отримав новий український паспорт.

Вперше у рейтинг найбагатших українців за версією журналу «Фокус» Павло Фукс увійшов у 2017 році — і одразу посів 24 позицію. Його статки оцінили у 270 мільйонів доларів.

В Україні Фукс відомий скупкою токсичних активів у оточення Віктора Януковича.

І в Росії, і в Україні Фукс також відомий як кримінальний бізнесмен з так званого "кремлівського пулу" бізнесменів, чия діяльність контролюється спецслужбами РФ.

argumentua.com

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.