,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Андрій Білецький: «Парламент треба перезавантажувати. Якнайшвидше»
0
Одна з найрезонансніших подій початку року – марш «Національних дружин» центром Києва. Урочиста хода Хрещатиком близько тисячі молодиків в однакових одностроях спровокувала в суспільстві емоції обурення, роздратування, відчуття неспроможності влади та власної незахищеності.

«Це була прохідна акція», - переконує народний депутат України, «ідейний натхненник» полку «Азов» та інших рухів, що з ним афілійовані, Андрій Білецький. Разом з тим – повідомляє про намір провести нову, дійсно масштабну акцію націоналістів наприкінці зими – на початку березня. Як відомо, перший подібний захід відбувся рік тому. Націоналісти, конкретно – «Свобода», «Правий сектор» та «Нацкорупс» - підписали меморандум щодо подальших спільних дій. За рік їхнє співробітництво поглибилось і тепер вони планують не просто разом йти на парламентські, а – якщо складеться – й висувати єдиного кандидата на президентських.

«Перше президентство Порошенко – вже катастрофа. Ми стоїмо біля прірви і продовження цього режиму ще на п’ять років…», - спокійно розмірковує Білецький, в якого чи не найбільше – з-поміж усіх націоналістів – шансів на посаду номер один. Докладніше – в інтерв'ю LB.ua.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.